Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3234200 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | TOYOTA |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 255 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.92 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.919 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€58.93
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AISIN
ET-071L
ATE
BENDIX
692884B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1392
CARDONE
382884
DELCO REMY
DELPHI
LC4705
DEPA
ET72160
DRI
3134200000
3134200010
3134200100
3134200110
EAI
2704025
ELSTOCK
ERA
BC62160
ERA Benelux
BC62160
FRIESEN
QBS4051
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7111304
HELLA
8AC355442-151
HERTH+BUSS ELPARTS
J3212007
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JP GROUP
NK
PAGID
75407
RE-EX
506-01012
SHAFTEC
BC9718
TMI
BR001012
TOYOTA
47750-12450
47750-12451
TRISCAN
TRW
UBD
54346
VEGE
24764301
sbs
1301214569
Fit Vehicles
TOYOTA
53 vehicles
COROLLA
1992 - 2002
Alternatives
€77,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€124,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€112,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä