Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3224401 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | SUMITOMO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 51 |
| Jarrulevypaksuudelle | 18 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 238 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.58 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.613 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€90.85
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €13,10
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AISIN
EZ-005L
ATE
24.3511-1701.5
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA819
CARDONE
382523
DELCO REMY
DELPHI
LC3514
DEPA
ET71510
DRI
3124400
3124401010
3124401110
EAI
2644011
ELSTOCK
82-0244
82-0244-000
82-0244-001
82-0244-004
82-0244-1
82-0244-104
82-0244-107
ERA
BC61510
ERA Benelux
BC61510
FRIESEN
QBS2425
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
67933599
HERTH+BUSS ELPARTS
J3213002
MAZDA
B57133990
BG62-33-990
BG62-33-990A
BG62-33-990B
BL52-33-990
BL53-33-990
NK
213227
RE-EX
506-00744
SHAFTEC
BC291
TMI
BR000744
TRISCAN
TRW
BCS227
BHS273E
UBD
50228
sbs
1301213227
Fit Vehicles
MAZDA
40 vehicles
323
1985 - 1995
Alternatives
€104,04
Lähetys 28 business days