Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3222410 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | AKEBONO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 43 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 276 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 294 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.14 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.676 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€136.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AKEBONO
BS1-E4313-11D0
BS1-E4319-11D0
BS150-100
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1368
CARDONE
388187
CITROËN
4400T9
COMLINE
CBC230L
DELCO REMY
DELPHI
LC7567
DEPA
ET72106
DRI
3122410000
3122410010
3122410100
3122410110
EAI
2164207
ELSTOCK
ERA
BC62106
ERA Benelux
BC62106
FRIESEN
QBS2861
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32983582
7108191
HELLA
8AC355385-671
HERTH+BUSS ELPARTS
J3215028
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JP GROUP
MITSUBISHI
MB950176
MR249964
MR370775
NK
PAGID
75373
PEUGEOT
4400T9
RE-EX
506-03508
SHAFTEC
BC9742
TMI
BR003508
TRISCAN
TRW
BCM780
BHT191E
UBD
54166
VEGE
23204301
sbs
1301213049
Fit Vehicles
CITROËN
5 vehicles
C-CROSSER
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.2 HDi | 2009-01 - ... | 115 | 156 | 2179 | |
| C-CROSSER ENTERPRISE (VU_, VV_) 2.4 16V | 2009-01 - ... | 125 | 170 | 2360 | |
| C-CROSSER (VU_, VV_) 2.2 HDi | 2007-02 - 2012-12 | 115 | 156 | 2179 | |
| C-CROSSER (VU_, VV_) 2.4 16V | 2008-08 - 2012-12 | 125 | 170 | 2360 | |
| C-CROSSER Van (VU_) 2.2 HDi (VU4HNH) | 2007-06 - 2012-12 | 115 | 2179 |
MITSUBISHI
55 vehicles
ECLIPSE
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ECLIPSE III (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 157 | 2972 | ||
| ECLIPSE Cabriolet (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 149 | 2972 | ||
| ECLIPSE III (D5_A) 3.0 | 1999-05 - 2005-03 | 149 | 2972 |
GALANT
1992 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALANT VIII (EA_) 2.5 Type S (EC5A) | 1999-10 - 2004-10 | 151 | 2498 | ||
| GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 (E88A) | 1992-11 - 1996-09 | 125 | 2497 | ||
| GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A) | 1999-02 - 2000-09 | 110 | 150 | 2351 | |
| GALANT VIII (EA_) 2.0 (EA2A) | 1996-09 - 2000-09 | 100 | 136 | 1997 | |
| GALANT VIII (EA_) 2.5 V6 24V (EA5A) | 1996-09 - 2000-09 | 120 | 163 | 2498 | |
| GALANT VIII StW (EA_, EC_) 2.0 (EA2W) | 1996-09 - 2000-09 | 100 | 136 | 1997 | |
| GALANT VIII StW (EA_, EC_) 2.4 GDI (EA3W) | 1999-02 - 2003-10 | 110 | 150 | 2351 | |
| GALANT VIII StW (EA_, EC_) 2.5 V6 24V (EA5W) | 1996-09 - 2000-09 | 120 | 163 | 2498 |
LANCER
1996 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LANCER VIII (CY_A, CZ_A) 2.0 i Ralliart 4WD (CY4A) | 2008-10 - ... | 177 | 241 | 1998 | |
| LANCER VIII Sportback (CX_A) 2.0 Ralliart 4WD (CX4A) | 2008-10 - ... | 177 | 241 | 1998 | |
| LANCER VI (CJ_, CP_, CK_) EVO VI (CP9A) | 1999-01 - 2001-02 | 206 | 1997 | ||
| LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO VIII - 260 (CT9A) | 2004-03 - 2005-07 | 195 | 265 | 1997 | |
| LANCER IV (C6_A, C7_A) EVO IV (CN9A) | 1996-08 - 1997-12 | 206 | 280 | 1997 |
OUTLANDER
2002 - ...
SPACE
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) | 1999-08 - 2002-08 | 100 | 136 | 1997 | |
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W) | 1999-08 - 2003-01 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W) | 1999-08 - 2002-08 | 108 | 147 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.0 | 1998-10 - 2004-12 | 98 | 133 | 1997 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (N84W) | 1998-10 - 2004-12 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (N84W) | 2000-09 - 2004-12 | 108 | 147 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (N94W) | 1998-10 - 2004-12 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (N94W) | 2000-09 - 2004-12 | 108 | 147 | 2351 |
PEUGEOT
3 vehicles
4007
2007 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4007 Van (VU_, VV_) HDi 155 (VU4HNH, VV4HK8) | 2007-02 - 2013-03 | 115 | 2179 | ||
| 4007 (VU_, VV_) 2.2 HDi | 2007-02 - 2013-03 | 115 | 156 | 2179 | |
| 4007 (VU_, VV_) 2.4 16V | 2007-02 - 2013-03 | 125 | 170 | 2360 |
Alternatives
€139,57
Lähetys 2 business days
€43,77
Lähetys 2 business days
€148,30
Lähetys 28 business days
€115,75
Lähetys 28 business days
€65,44
Lähetys 28 business days