Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3217701 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | GIRLING |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 6.77 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.489 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€165.67
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
24.3541-1613.7
24.3541-1775.7
BENDIX
691953B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1310
CARDONE
382969
DELCO REMY
DELPHI
LC4475
DEPA
ET72012
DRI
3117700
3117701010
3117701110
ELSTOCK
82-0177
82-0177-000
82-0177-001
82-0177-004
82-0177-007
82-0177-1
82-0177-104
82-0177-107
ERA
BC62012
ERA Benelux
BC62012
FRIESEN
QBS4319
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32934226
HELLA
8AC355390-611
NK
RE-EX
506-00532
TMI
BR000532
TRISCAN
TTV
TBS82012
UBD
52026
VW
701615123C
sbs
13012147215
Fit Vehicles
VW
46 vehicles
CALIFORNIA
1994 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2003-04 | 65 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 1.9 TD | 1994-07 - 2002-04 | 50 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2002-04 | 75 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2003-04 | 85 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.8 VR6 | 1996-07 - 2000-05 | 103 | 2792 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
TRW ® BHW237
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHW237EATE ® 24.3541-1775.7
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3541-1775.5