Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3214800 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.1 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.271 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€42.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2901
CARDONE
384692
COMLINE
CBC295L
DELCO REMY
DRI
3114800000
3114800010
ELSTOCK
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7111241
HELLA
8AC 355 396-511
METZGER AUTOTEILE
NK
2139151
RE-EX
506-00554
RENAULT
7701205832
7711135717
SASIC
6504028
SHAFTEC
BC2102
TMI
BR000554
sbs
13012139151
Fit Vehicles
RENAULT
75 vehicles
CLIO
2000 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport | 2004-01 - 2005-04 | 132 | 179 | 1998 | |
| CLIO II (BB_, CB_) 2.0 16V Sport (CB0M) | 2000-02 - 2009-06 | 124 | 169 | 1998 |
LAGUNA
1993 - 2001
MEGANE
1996 - 2003
Megane
2001 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05) | 2001-04 - 2003-07 | 75 | 1870 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05) | 2001-04 - 2003-07 | 77 | 1870 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) | 2001-04 - 2003-07 | 79 | 1598 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) | 2001-04 - 2003-07 | 85 | 1783 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) | 2001-04 - 2003-07 | 80 | 1598 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) | 2001-04 - 2003-07 | 79 | 1598 |
SAFRANE
1996 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L) | 1996-07 - 2000-12 | 100 | 136 | 1948 |
SCÉNIC
1999 - 2003
Alternatives
€62,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€123,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
TRW ® BHW241
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHW241E€108,29
Lähetys 28 business days
€106,14
Lähetys 28 business days