Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3213800 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 262 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.26 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€81.37
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €19,65
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VOLVO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BENDIX
692007B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1382
CARDONE
382007
COMLINE
CBC483L
DELCO REMY
DC82138
RAB93249
DELPHI
LC4551
DEPA
ET72138
DRI
3113800000
3113800010
3113800100
3113800110
EAI
2374367
ELSTOCK
ERA
BC62138
ERA Benelux
BC62138
FRIESEN
QBS3467
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32934295
7111187
HELLA
8AC355390-891
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
77901
RE-EX
506-00550
RENAULT
6025370397
7701203659
8111971
SASIC
SCA4040
SHAFTEC
BC9728
TMI
BR000550
TRISCAN
UBD
52888
VEGE
22984301
VOLVO
32052063
sbs
1301213969
Fit Vehicles
RENAULT
61 vehicles
ESPACE
1996 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESPACE III (JE0_) 1.9 dTi (JE0M) | 1999-02 - 2002-10 | 72 | 98 | 1870 | |
| ESPACE III (JE0_) 2.0 | 2001-09 - 2002-10 | 102 | 139 | 1998 | |
| ESPACE III (JE0_) 2.0 16V (JE0N, JE0L, JE02) | 1998-10 - 2002-10 | 103 | 140 | 1998 | |
| ESPACE III (JE0_) 2.0 (JE0A) | 1996-11 - 2000-10 | 84 | 114 | 1998 | |
| ESPACE III (JE0_) 3.0 (JE0D) | 1996-11 - 1998-10 | 123 | 167 | 2963 |
LAGUNA
1993 - 2001
MEGANE
1996 - 2003
SAFRANE
1992 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SAFRANE I (B54_) 2.0 12V (B542, B54E) | 1992-04 - 1996-07 | 97 | 132 | 1995 | |
| SAFRANE I (B54_) 2.1 dT (B546) | 1993-11 - 1996-07 | 65 | 88 | 2068 | |
| SAFRANE I (B54_) 2.2 (B541) | 1992-04 - 1996-07 | 79 | 107 | 2165 | |
| SAFRANE I (B54_) 2.2 (B543) | 1992-04 - 1996-07 | 101 | 137 | 2165 | |
| SAFRANE I (B54_) 2.5 dT (B548) | 1992-12 - 1996-07 | 83 | 113 | 2499 | |
| SAFRANE I (B54_) 3.0 Biturbo 4x4 (B545) | 1993-02 - 1996-07 | 193 | 262 | 2963 | |
| SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 4x4 (B54B, B544) | 1992-12 - 1996-07 | 123 | 167 | 2975 | |
| SAFRANE I (B54_) 3.0 V6 (B54B, B544) | 1992-12 - 1996-07 | 123 | 167 | 2975 | |
| SAFRANE II (B54_) 2.0 16V (B54L) | 1996-07 - 2000-12 | 100 | 136 | 1948 | |
| SAFRANE II (B54_) 2.2 dT (B54G) | 1996-07 - 2000-12 | 83 | 113 | 2188 | |
| SAFRANE II (B54_) 2.5 20V (B54F) | 1996-07 - 2000-12 | 121 | 165 | 2435 | |
| SAFRANE I (B54_) 2.0 (B540) | 1992-11 - 1996-07 | 77 | 1995 |
SCÉNIC
1999 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) | 2001-01 - 2003-08 | 85 | 115 | 1783 | |
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 | 2000-07 - 2001-04 | 85 | 116 | 1783 | |
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi (JA05, JA1F) | 1999-09 - 2003-08 | 75 | 102 | 1870 | |
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.9 dCi RX4 | 2000-11 - 2003-08 | 75 | 102 | 1870 | |
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA0N) | 1999-09 - 2003-08 | 72 | 98 | 1870 | |
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.9 dTi (JA1U) | 2001-02 - 2003-08 | 59 | 80 | 1870 | |
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 2.0 16V RX4 | 2000-06 - 2003-08 | 102 | 139 | 1998 | |
| SCÉNIC I VAN (FA0_, JA0/1_) 1.9 (FA0J) | 1999-09 - 2001-02 | 47 | 1870 | ||
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) | 1999-09 - 2003-08 | 70 | 95 | 1390 |
Alternatives
€92,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€98,10
Lähetys 28 business days
ATE ® 24.3541-1749.7
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3541-1749.5