Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3208110 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 20 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 257 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.53 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.667 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€90.32
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1928
CARDONE
384234
DELCO REMY
DRI
3108110000
3108110010
3108110100
3108110110
EAI
2224545
ELSTOCK
ERA
BC62920
ERA Benelux
BC62920
FIAT
46468090
7079192
7079757
7082145
720170000
735283425
FRIESEN
QBS5101
FTE
HELLA
8AC 355 389-201
NK
RE-EX
506-03018
SASIC
6506021
SHAFTEC
BC9182
TMI
BR003018
TRW
UBD
54918
sbs
1301212391
Fit Vehicles
FIAT
38 vehicles
DOBLO
2001 - ...
PALIO
1996 - ...
SIENA
1998 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIENA (178_, 172_, 372_) 1.6 16V | 1998-09 - 2009-12 | 74 | 1581 | ||
| SIENA (178_, 172_, 372_) 1.3 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) | 2001-09 - 2012-12 | 44 | 1242 |
STRADA
1999 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.2 | 1999-06 - 2006-12 | 54 | 73 | 1242 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.2 | 2003-04 - ... | 44 | 60 | 1242 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.3 D Multijet | 2006-05 - ... | 62 | 85 | 1248 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.3 D Multijet (278AYR1A) | 2010-10 - ... | 70 | 95 | 1248 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.7 TD | 1999-06 - 2006-12 | 51 | 69 | 1698 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.9 D | 2000-12 - ... | 46 | 63 | 1910 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.9 JTD | 2003-04 - ... | 59 | 80 | 1910 |
Alternatives
€117,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€100,76
Lähetys 28 business days
€83,46
Lähetys 28 business days
€218,32
Lähetys 28 business days