Tiedot tuotteesta
| Käyttö | Hydraulinen |
| Ohjausvalmistajalle | Saginaw CB |
| Hihnapyörä-Ø | 119 mm |
| Rihloja | 4 kpl |
| Valmistaja rajaus | Pulley Height 102mm |
| Paine | 80 bar |
| Nettopaino | 2.82 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.633 Kg |
| Customs Code | 841360 |
| Country of Origin | Belgium |
€149.23
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €28,70
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DACIA
RENAULT
Cross-Reference Numbers
CARDONE
21G37172
21G37202
21G37230
CEVAM
131235
DACIA
491100219R
ELSTOCK
ERA Benelux
SP81235
SP8707
LIZARTE
04.07.0100-7
MAPCO
27109
RE-EX
504-00144
RENAULT
7700840805
7700840805C
SAGINAW
26043475-RG
SHAFTEC
HP701
SPIDAN
TMI
PU00144
UBD
30268
Fit Vehicles
DACIA
2 vehicles
SANDERO
2008 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SANDERO (BS_) 1.2 16V | 2008-11 - 2013-06 | 55 | 75 | 1149 | |
| SANDERO (BS_) 1.2 16V LPG | 2008-11 - 2013-06 | 55 | 75 | 1149 |
RENAULT
61 vehicles
CLIO
1996 - ...
KANGOO
1997 - ...
MEGANE
1996 - 2003
THALIA
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| THALIA I (LB_) 1.2 16V | 2002-04 - 2009-02 | 55 | 75 | 1149 |
Alternatives
€305,72
Lähetys 28 business days
€450,75
Lähetys 28 business days
€183,29
Lähetys 28 business days
€297,61
Lähetys 28 business days