DENSO W22EP-U11 Sytytystulppa
W22EP-U11 - Sytytystulppa
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
W22EPR-U11
  Mitat ja koko
Läpimitta 14 mm
Tiedot tuotteesta
Sytytystulppa 1-maaelektroodi
Sytytystulppa Nikkeli-keskielektrodi
Kärkiväli 1.1 mm
Kierremitta M14x1.25
Kierteen pituus 19 mm
Liittimet Solid SAE
Avainväli 20.6 mm