DENSO T20PR-U15 Sytytystulppa
T20PR-U15 - Sytytystulppa
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
T20PR-U
  Mitat ja koko
Läpimitta 14 mm
Tiedot tuotteesta
Sytytystulppa 1-maaelektroodi
Sytytystulppa Nikkeli-keskielektrodi
Kärkiväli 1.5 mm
Kierremitta M14x1.25
Kierteen pituus 11.2 mm
Liittimet Solid SAE
Avainväli 16 mm