Mitat ja koko
| Läpimitta | 14 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Sytytystulppa | 1-maaelektroodi |
| Sytytystulppa | Nikkeli-keskielektrodi |
| Kärkiväli | 1.1 mm |
| Kierremitta | M14x1.25 |
| Kierteen pituus | 19 mm |
| OE-numerolle | 9112541 |
| Liittimet | Removable SAE |
| Avainväli | 16 mm |
| Kiristysmomentti | 22 |
| Paino | 43 g |
| Bruttopaino | 46 g |
| vaihtoehtoinen tuote | IQ22 |
| Käyttönumerot | 3257, D153 |
Shipping Details
| Weight | 0.047 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | Japan |
€2.15
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MAZDA
Cross-Reference Numbers
DENSO
067700-4530
3257
67700609
D153
JK067700453
MW067700453
HONDA
98079-571-58
98079-571-5801
98079-57158
MAZDA
FE6F 18 110
NISSAN
22401-02P17
22401-10P17
22401-Q9104
22401-V5017
SAAB
885244
9112541
UNIPART
GSP6658
VALEO
RF64H11
RF72H11
Fit Vehicles
NISSAN
2 vehicles
300ZX
1984 - 1990
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 300ZX (Z31) 3.0 Turbo | 1987-05 - 1990-10 | 149 | 203 | 2960 | |
| 300ZX (Z31) 3.0 Turbo | 1984-04 - 1990-10 | 168 | 228 | 2960 |
SAAB
24 vehicles
9-3
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 SE Turbo | 1998-02 - 2003-08 | 147 | 200 | 1985 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.0 Turbo | 1998-02 - 2003-08 | 136 | 185 | 1985 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3D) 2.3 Turbo | 1999-10 - 2003-08 | 165 | 224 | 2290 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 SE Turbo | 1998-02 - 2002-09 | 147 | 200 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo | 1998-02 - 2002-09 | 136 | 185 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.0 Turbo | 1998-10 - 2002-09 | 113 | 154 | 1985 | |
| 9-3 (YS3D) 2.3 Turbo | 1998-10 - 2002-09 | 165 | 224 | 2290 |
9-5
1997 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-5 (YS3E) 2.0 Turbo SE | 1998-10 - 2000-07 | 141 | 192 | 1985 | |
| 9-5 (YS3E) 2.3 t | 1997-09 - 2003-12 | 125 | 170 | 2290 | |
| 9-5 StW (YS3E) 2.0 t | 1998-10 - 2000-07 | 141 | 192 | 1985 | |
| 9-5 StW (YS3E) 2.3 t | 1998-10 - 2009-12 | 125 | 170 | 2290 | |
| 9-5 (YS3E) 2.0 t | 2000-07 - 2009-12 | 136 | 185 | 1985 |
900
1993 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 900 II 2.0 -16 Turbo | 1993-07 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 | |
| 900 II Cabriolet 2.0 -16 Turbo | 1993-12 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 | |
| 900 II Coupe 2.0 -16 Turbo | 1993-12 - 1998-02 | 136 | 185 | 1985 |
9000
1990 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9000 2.3 -16 CDE Eco-Power | 1993-09 - 1998-12 | 125 | 170 | 2290 | |
| 9000 2.3 -16 CD Turbo | 1990-07 - 1998-12 | 147 | 200 | 2290 | |
| 9000 2.3 -16 Turbo | 1990-09 - 1998-12 | 143 | 195 | 2290 | |
| 9000 Viistoperä 2.3 -16 Aero CS | 1993-02 - 1998-12 | 162 | 220 | 2290 | |
| 9000 Viistoperä 2.3 -16 Aero CS | 1993-02 - 1998-12 | 165 | 224 | 2290 | |
| 9000 Viistoperä 2.3 -16 CSE Eco Power | 1993-09 - 1998-12 | 125 | 170 | 2290 | |
| 9000 Viistoperä 2.3 -16 Turbo | 1990-09 - 1998-12 | 143 | 195 | 2290 | |
| 9000 Viistoperä 2.3 -16 Turbo CSE | 1993-09 - 1998-12 | 147 | 200 | 2290 | |
| 9000 2.3 | 1990-09 - 1998-10 | 165 | 2290 |
Alternatives
€4,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€2,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,27
Lähetys 2 business days