DENSO Q16PR-U15 Sytytystulppa
Q16PR-U15 - Sytytystulppa
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
Q16PR-U11
  Mitat ja koko
Läpimitta 14 mm
Tiedot tuotteesta
Sytytystulppa 1-maaelektroodi
Sytytystulppa Nikkeli-keskielektrodi
Kärkiväli 1.5 mm
Kierremitta M14x1.25
Kierteen pituus 19 mm
Liittimet Removable SAE
Avainväli 16 mm