DENSO K20PR-TP11 Sytytystulppa
K20PR-TP11 - Sytytystulppa
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
IK20
  Mitat ja koko
Läpimitta 14 mm
Tiedot tuotteesta
Sytytystulppa 1-maaelektroodi
Kärkiväli 1.1 mm
Kierremitta M14x1.25
Kierteen pituus 19 mm
Liittimet Solid SAE
Avainväli 16 mm