Tiedot tuotteesta
| Vasen / oikea liikenne | Ohjaus vasemmalla |
| Jännite | 12 V |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman vastusta |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 2 |
| OE-numerolle | 46722956 |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Teho | 300 W |
| Paino | 1738 g |
| Bruttopaino | 2000 g |
| vaihtoehtoinen tuote | - |
Shipping Details
| Weight | 1.95 Kg |
| Weight Volumetric | 4.875 Kg |
| Customs Code | 841459 |
| Country of Origin | Italy |
€59.75
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
FIAT
32 vehicles
DOBLO
2001 - ...
PUNTO
1999 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO Umpimalli/viistoperä (188_) 1.2 60 | 2000-02 - 2009-10 | 44 | 60 | 1242 | |
| PUNTO (188_) 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639,... | 1999-09 - 2006-04 | 59 | 80 | 1242 | |
| PUNTO (188_) 1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) | 1999-09 - 2010-12 | 44 | 60 | 1242 | |
| PUNTO (188_) 1.3 JTD 16V | 2003-06 - 2012-03 | 51 | 70 | 1248 | |
| PUNTO (188_) 1.4 | 2003-09 - 2012-03 | 70 | 95 | 1368 | |
| PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) | 1999-09 - 2012-03 | 96 | 130 | 1747 | |
| PUNTO (188_) 1.9 DS 60 (188.031, .051, .231, .251) | 1999-09 - 2012-03 | 44 | 60 | 1910 | |
| PUNTO (188_) 1.9 JTD | 2003-06 - 2012-03 | 74 | 101 | 1910 | |
| PUNTO (188_) 1.9 JTD 80 (188.237, .257, .337, .357) | 1999-09 - 2012-03 | 59 | 80 | 1910 | |
| PUNTO Umpimalli/viistoperä (188_) 1.9 D 60 | 2000-02 - 2009-10 | 44 | 60 | 1910 | |
| PUNTO Umpimalli/viistoperä (188_) 1.9 JTD | 2000-02 - 2009-10 | 63 | 86 | 1910 | |
| PUNTO (188_) 1.9 JTD | 2001-10 - 2012-03 | 63 | 86 | 1910 | |
| PUNTO (188_) 1.2 Natural Power | 2003-09 - 2012-03 | 44 | 60 | 1242 |
Alternatives
€41,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€81,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä