Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 100 A |
| Pantiton uusi osa | |
| kiiloja | 7 |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Hihnapyörä-Ø | 58 mm |
| Ajoneuvon virtapiiri | Autoihin joissa 12V virtapiiri |
| Laatu | DENSO |
| Bruttopaino | 6470 g |
| vaihtoehtoinen tuote | DAN1317 |
Shipping Details
| Weight | 6.259 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Japan |
€250.30
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €1,56
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DENSO
021080-6060
104210-2390
104210-2410
104210-2411
104210-2412
104210-4520
104210-4521
104210-4522
104210-4523
ELSTOCK
LUCAS ELECTRICAL
REMY
DRA0152
RAA11263
TOYOTA
27060-0G010
27060-0G011
27060-0R060
27060-26070
Fit Vehicles
TOYOTA
24 vehicles
AURIS
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AURIS (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150_, ADE150R) | 2006-10 - 2012-09 | 93 | 126 | 1998 | |
| AURIS (_E15_) 2.2 D (ADE157_, ADE151_, ADE151R, ADE157R) | 2006-11 - 2012-09 | 130 | 177 | 2231 |
AVENSIS
2005 - 2018
COROLLA
2005 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 130 | 177 | 2231 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 100 | 136 | 2231 | |
| COROLLA Sedan (_E15_) 2.0 D-4D (ADE150) | 2006-11 - 2014-07 | 93 | 1998 |
VERSO
2009 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VERSO (_R2_) 2.2 D-4D (AUR21_, AUR21R) | 2009-04 - 2018-08 | 110 | 150 | 2231 | |
| VERSO (_R2_) 2.2 D-CAT (AUR21_, AUR21R) | 2009-04 - 2018-08 | 130 | 177 | 2231 | |
| VERSO (_R2_) 2.0 D-4D (AUR20_, AUR20R) | 2009-04 - 2018-08 | 93 | 126 | 1998 | |
| VERSO VAN (_R2_) D4d (AUR21) | 2009-04 - 2018-08 | 130 | 2231 |
Alternatives
€163,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€226,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€271,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€172,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€146,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä