Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 120 A |
| Pantiton uusi osa | |
| kiiloja | 6 |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Hihnapyörä-Ø | 62 mm |
| Ajoneuvon virtapiiri | Autoihin joissa 12V virtapiiri |
| Laatu | DENSO |
| Bruttopaino | 7020 g |
Shipping Details
| Weight | 6.112 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | Italy |
€238.32
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €1,58
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DENSO
102211-8650
102211-8651
102211-8652
ELSTOCK
LUCAS ELECTRICAL
MAGNETI MARELLI
063377490010
MAN7490
OPEL
1204436
13117341
6204188
6204294
93169032
93169258
93180102
9562209
REMY
DRA4263
RAA15374
VAUXHALL
R1530100
Fit Vehicles
OPEL
31 vehicles
ASTRA
2004 - 2010
SIGNUM
2004 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2005-08 - 2008-02 | 74 | 100 | 1910 |
VECTRA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C (Z02) 1.9 CDTI (F69) | 2005-10 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C GTS (Z02) 1.9 CDTI (F68) | 2005-06 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2004-04 - 2009-01 | 88 | 120 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2004-04 - 2008-08 | 110 | 150 | 1910 | |
| VECTRA C StW (Z02) 1.9 CDTI (F35) | 2005-06 - 2008-08 | 74 | 100 | 1910 |
ZAFIRA
2005 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 110 | 150 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2010-12 | 74 | 100 | 1910 | |
| ZAFIRA / ZAFIRA FAMILY B (A05) 1.9 CDTI (M75) | 2005-07 - 2015-04 | 88 | 120 | 1910 |
Alternatives
€115,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€149,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€198,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€324,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä