No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Verkon pituus | 210 mm |
| Verkon leveys | 184 mm |
| Verkon syvyys | 27 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| OE-numerolle | 46799655 |
| Kennon mitat | 210x183,5x27 |
| vaihtoehtoinen tuote | - |
Shipping Details
| Weight | 0.809 Kg |
| Weight Volumetric | 2.023 Kg |
| Customs Code | 870829 |
| Country of Origin | Japan |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
25 vehicles
147
2001 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK ECO (937.AXA1A, 937.BXA1A) | 2001-01 - 2010-03 | 77 | 105 | 1598 | |
| 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) | 2003-06 - 2010-03 | 74 | 101 | 1910 | |
| 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B) | 2002-11 - 2010-03 | 103 | 140 | 1910 | |
| 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXG1B, 937.BXG1B) | 2003-09 - 2004-09 | 93 | 126 | 1910 | |
| 147 (937_) 2.0 16V T.SPARK (937.AXA1, 937.AXC1, 937.BXC1) | 2001-01 - 2010-03 | 110 | 150 | 1970 | |
| 147 (937_) 3.2 GTA (937.AXL1) | 2003-02 - 2010-03 | 184 | 250 | 3179 | |
| 147 (937_) 1.6 16V T.SPARK (937.AXA1A, 937.AXB1A, 937.BXB1A) | 2001-01 - 2010-03 | 88 | 120 | 1598 | |
| 147 (937_) 1.9 JTD 16V (937.AXM1B, 937.AXS1B) | 2004-10 - 2010-03 | 100 | 136 | 1910 | |
| 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXD1A, 937.BXD1A, 937.AXV1A, 937.BXB1A,... | 2001-04 - 2010-03 | 85 | 115 | 1910 |
156
1997 - 2006
GT
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT (937_) 3.2 GTA (937CXP1B) | 2003-11 - 2010-09 | 176 | 240 | 3179 |
Alternatives
€45,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä