Article to be discontinued
Tiedot tuotteesta
| Verkon pituus | 430 mm |
| Verkon leveys | 391 mm |
| Verkon syvyys | 28 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Runkomateriaali | Muovi |
| OE-numerolle | 1J0121253AM |
| Paino | 1700 g |
| Bruttopaino | 3380 g |
| vaihtoehtoinen tuote | - |
Shipping Details
| Weight | 3.256 Kg |
| Weight Volumetric | 13.024 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | Portugal |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AHE
131.062
AURADIA
KVW152
AVA Clever Choice
VW2152
BEHR HELLA SERVICE
2109180
376713774
8MK376713771
8MK376713774
FRIGAIR
1103028
JDEUS
RA0300420
MAGNETI MARELLI
350213804000
BM804
MAHLE
NISSENS
64101
64101A
NRF
509530
58140
VALEO
VW
1J0121253AM
1J0121253G
1J0121253K
Fit Vehicles
SEAT
6 vehicles
LEON
1999 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LEON (1M1) 1.4 16V | 1999-11 - 2006-06 | 55 | 75 | 1390 | |
| LEON (1M1) 1.9 TDI | 1999-11 - 2006-06 | 81 | 110 | 1896 | |
| LEON (1M1) 1.6 | 1999-11 - 2006-06 | 74 | 100 | 1595 |
TOLEDO
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOLEDO II (1M2) 1.4 16V | 2000-01 - 2002-05 | 55 | 75 | 1390 | |
| TOLEDO II (1M2) 1.6 | 1998-10 - 2004-07 | 74 | 100 | 1595 | |
| TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI | 1998-10 - 2004-07 | 81 | 110 | 1896 |
SKODA
5 vehicles
OCTAVIA
1996 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| OCTAVIA I (1U2) 1.4 | 1999-04 - 2001-03 | 44 | 60 | 1397 | |
| OCTAVIA I (1U2) 1.4 16V | 2000-09 - 2010-12 | 55 | 75 | 1390 | |
| OCTAVIA I (1U2) 1.6 | 1996-09 - 2004-09 | 55 | 75 | 1598 | |
| OCTAVIA I Combi (1U5) 1.4 16V | 2000-08 - 2010-12 | 55 | 75 | 1390 | |
| OCTAVIA I Combi (1U5) 1.6 | 1998-07 - 2004-09 | 55 | 75 | 1598 |
VW
14 vehicles
BORA
1998 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BORA I (1J2) 1.4 16V | 2000-03 - 2005-05 | 55 | 75 | 1390 | |
| BORA I (1J2) 1.6 | 1998-10 - 2005-05 | 74 | 101 | 1595 | |
| BORA Variant (1J6) 1.4 16V | 2001-09 - 2005-05 | 55 | 75 | 1390 | |
| BORA Variant (1J6) 1.6 16V | 2000-02 - 2005-05 | 77 | 105 | 1598 |
GOLF
1997 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GOLF IV Variant (1J5) 1.6 | 1999-05 - 2002-04 | 74 | 101 | 1595 | |
| GOLF IV Variant (1J5) 1.6 | 2000-08 - 2006-06 | 75 | 102 | 1595 | |
| GOLF IV Variant (1J5) 1.6 16V | 2000-02 - 2006-06 | 77 | 105 | 1598 | |
| GOLF IV Variant (1J5) 1.4 16V | 1999-05 - 2006-06 | 55 | 75 | 1390 | |
| GOLF PLUS V (5M1, 521) 1.4 16V | 2005-01 - 2006-11 | 55 | 75 | 1390 | |
| GOLF IV (1J1) 1.4 16V | 1997-10 - 2004-05 | 55 | 75 | 1390 | |
| GOLF IV (1J1) 1.6 | 1997-08 - 2004-05 | 74 | 100 | 1595 | |
| GOLF IV (1J1) 1.6 | 2000-08 - 2005-06 | 75 | 102 | 1595 | |
| GOLF IV (1J1) 1.6 16V | 2000-02 - 2005-06 | 77 | 105 | 1598 | |
| GOLF V (1K1) 1.4 16V | 2003-10 - 2006-05 | 55 | 75 | 1390 |
Alternatives
€45,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä