Tiedot tuotteesta
| Hehkutulppatyyppi | Metallihehkutulppa |
| Jännite | 11 V |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman mutteria |
| Kierremitta | M10x1.0 |
| vaihtoehtoinen tuote | - |
| OE-numerolle | 1214056 |
| Liittimet | Pin |
| Avainväli | 10 |
| Versio | Double coil |
| Kokonaispituus | 135 mm |
| Paino | 34.8 g |
| Kiristysmomentti > | 10 Nm |
| Kiristysmomentti enintään | 12 Nm |
Shipping Details
| Weight | 0.04 Kg |
| Customs Code | 851180 |
| Country of Origin | Italy |
€9.17
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DELPHI
GENERAL MOTORS
9196669
93178225
LUCAS ELECTRICAL
LP077
OPEL
1214033
1214056
1214305
SAAB
4772471
5344502
Fit Vehicles
OPEL
37 vehicles
ASTRA
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA G Cabriolet (T98) 2.2 DTI (F67) | 2002-09 - 2005-10 | 92 | 125 | 2172 | |
| ASTRA G Coupe (T98) 2.2 DTI (F07) | 2002-09 - 2005-05 | 92 | 125 | 2172 | |
| ASTRA G StW (T98) 2.0 DTI 16V (F35) | 1999-08 - 2004-07 | 74 | 101 | 1995 | |
| ASTRA G StW (T98) 2.2 DTI (F35) | 2002-09 - 2004-07 | 86 | 117 | 2172 | |
| ASTRA G StW (T98) 2.2 DTI (F35) | 2002-09 - 2004-07 | 92 | 125 | 2172 | |
| ASTRA G Viistoperä (T98) 2.0 DTI 16V (F08, F48) | 1999-08 - 2005-01 | 74 | 101 | 1995 | |
| ASTRA G Viistoperä (T98) 2.2 DTI (F08, F48) | 2002-09 - 2005-01 | 86 | 117 | 2172 | |
| ASTRA G Viistoperä (T98) 2.2 DTI (F08, F48) | 2002-09 - 2005-01 | 92 | 125 | 2172 | |
| ASTRA G Sedan (T98) 2.0 DTI 16V (F69) | 1999-08 - 2005-01 | 74 | 101 | 1995 | |
| ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69) | 2002-09 - 2005-01 | 86 | 117 | 2172 | |
| ASTRA G Sedan (T98) 2.2 DTI (F69) | 2002-09 - 2005-01 | 92 | 125 | 2172 |
FRONTERA
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_66, 6B_76) | 2002-09 - 2004-07 | 88 | 120 | 2171 | |
| FRONTERA B (U99) 2.2 DTI (6B_ZC, 6B_VF, 6B_66, 6B_76) | 1998-09 - 2003-12 | 85 | 116 | 2171 |
OMEGA
2000 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69) | 2000-09 - 2003-07 | 88 | 120 | 2171 | |
| OMEGA B StW (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35) | 2000-09 - 2003-07 | 88 | 120 | 2171 | |
| OMEGA B StW (V94) 2.2 DTI 16V (F35, M35, P35) | 2000-09 - 2003-07 | 81 | 110 | 2171 | |
| OMEGA B (V94) 2.2 DTI 16V (F69, M69, P69) | 2000-09 - 2003-07 | 81 | 110 | 2171 |
SIGNUM
2003 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 2.0 DTI (F48) | 2003-05 - 2004-04 | 74 | 100 | 1995 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 2.2 DTI (F48) | 2003-05 - 2004-04 | 92 | 125 | 2172 |
VECTRA
1997 - 2006
ZAFIRA
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 DTI 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 74 | 101 | 1995 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 86 | 117 | 2172 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 92 | 125 | 2172 |
SAAB
2 vehicles
9-3
2000 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 (YS3D) 2.2 TiD | 2000-11 - 2002-09 | 92 | 125 | 2171 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD | 2002-09 - 2015-02 | 92 | 125 | 2171 |
Alternatives
€6,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä