Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 30 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrutyyppi | Jarrurumpu, laakerilla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Pyöränlaakerilla |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 229 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 52 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 89 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 262 mm |
| Reikien määrä | 4 |
Shipping Details
| Weight | 8.718 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€76.08
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LADA
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
DACIA
432001316R
432002901R
432003429R
432004314R
432004526R
432004586R
6001548984
LADA
432001316R
RENAULT
432001316R
432002901R
432003429R
6001548984
Fit Vehicles
DACIA
44 vehicles
LOGAN
2007 - ...
LADA
3 vehicles
LARGUS
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LARGUS Umpi- / ikkunakori (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 CNG (KSA45) | 2018-11 - ... | 69 | 1597 | ||
| LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 (RS0Y5, KS0Y5) | 2012-03 - ... | 62 | 1598 | ||
| LARGUS (KS0_, RS0_, KSA_) 1.6 CNG (KSA45) | 2018-11 - ... | 69 | 1597 |
RENAULT
7 vehicles
LOGAN
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LOGAN I StW (KS_) 1.4 | 2007-10 - ... | 55 | 75 | 1390 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi | 2008-02 - 2015-06 | 63 | 86 | 1461 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi | 2007-04 - ... | 50 | 68 | 1461 | |
| LOGAN I StW (KS_) 1.6 | 2007-04 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| LOGAN EXPRESS (US_) 1.6 | 2007-04 - ... | 64 | 1598 | ||
| LOGAN II StW (K8_) 1.6 (K8A9) | 2013-12 - ... | 78 | 1598 | ||
| LOGAN I StW (KS_) 1.5 dCi (KS04, KS1L) | 2011-06 - 2015-06 | 66 | 90 | 1461 |
Alternatives
€137,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä