Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 59 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 228 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 46 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 98 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 61 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 270 mm |
| Reikien määrä | 5 |
Shipping Details
| Weight | 6.02 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€37.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
APEC
DRM9993
ATE
BENDIX
BDM1153
FIAT
51898123
51990128
6001073065
MINTEX
OPEL
568002
95515120
95524688
PAGID
61456
TEXTAR
TRW
VAUXHALL
95515120
95524688
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
FIAT
39 vehicles
500L
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 500L (351_, 352_) 0.9 Natural Power (199LYC1B) | 2017-04 - ... | 59 | 80 | 875 | |
| 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) | 2012-09 - ... | 70 | 95 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet (199.LYM11, 199.LYM1A) | 2014-06 - ... | 70 | 95 | 1248 | |
| 500L (351_, 352_) 0.9 Natural Power (199LYC1B) | 2013-03 - ... | 63 | 86 | 875 | |
| 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet (199LXY1A, 199LXY11) | 2012-09 - ... | 62 | 84 | 1248 | |
| 500L (351_, 352_) 0.9 (199LYC1B) | 2012-09 - ... | 77 | 105 | 875 |
DOBLO
2010 - ...
TIPO
2015 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIPO Sedan (356_, 357_) 1.0 (357SXN1A) | 2020-11 - ... | 74 | 999 | ||
| TIPO Viistoperä (356_, 357_) 1.3 D (356HXH1A) | 2016-03 - ... | 70 | 95 | 1248 | |
| TIPO Viistoperä (356_, 357_) 1.4 (356HXA1B, 357) | 2016-03 - ... | 70 | 95 | 1368 | |
| TIPO Sedan (356_, 357_) 1.4 (356SXA1B) | 2015-10 - ... | 70 | 95 | 1368 | |
| TIPO Viistoperä (356_, 357_) 1.4 (356HXF1B) | 2016-03 - 2020-10 | 88 | 120 | 1368 | |
| TIPO Viistoperä (356_, 357_) 1.6 (356HXE11) | 2016-07 - 2020-10 | 81 | 110 | 1598 | |
| TIPO Sedan (356_, 357_) 1.3 D (356SXB1A, 356SXH1A, 356SXD1A) | 2015-10 - 2020-10 | 70 | 95 | 1248 | |
| TIPO Sedan (356_, 357_) 1.6 (356SXE11) | 2015-10 - 2020-10 | 81 | 110 | 1598 | |
| TIPO Viistoperä (356_, 357_) 1.0 (357HXN1A) | 2020-11 - ... | 74 | 999 |
OPEL
22 vehicles
COMBO
2012 - ...
Alternatives
€56,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€32,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,54
Lähetys 28 business days
€46,91
Lähetys 28 business days