Tiedot tuotteesta
| Paino | 1.867 kg |
| Pakkauspituus | 20 cm |
| Pakkausleveys | 15 cm |
| Pakkauskorkeus | 22.5 cm |
| Lisätarvike/lisätieto | Tiivisteillä |
| Käyttö | alipaineohjattu |
Shipping Details
| Weight | 1.721 Kg |
| Customs Code | 841330 |
| Country of Origin | Italy |
€119.75
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BUGATTI
PA10404
DOLZ
FEBI BILSTEIN
GK
980484A
HEPU
MERCEDES-BENZ
6512000002
6512004701
6512005101
A6512000002
A6512004701
A6512005101
METELLI
Saleri SIL
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
31 vehicles
C-CLASS
2014 - 2018
E-CLASS
2011 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA T-Model (S212) E 300 Hybrid / BlueTEC Hybrid (212.298) | 2011-12 - 2016-12 | 150 | 204 | 2143 |
GLC
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLC Coupe (C253) 220 d 4-matic (253.303, 253.305) | 2016-06 - 2019-04 | 125 | 170 | 2143 | |
| GLC Coupe (C253) 220 d 4-matic (253.303, 253.305) | 2016-06 - 2019-04 | 120 | 163 | 2143 | |
| GLC Coupe (C253) 250 d 4-matic (253.309) | 2016-06 - 2019-04 | 150 | 204 | 2143 | |
| GLC (X253) 220 d 4-matic (253.905, 253.903) | 2015-06 - 2019-04 | 125 | 170 | 2143 | |
| GLC (X253) 250 d 4-matic (253.909) | 2015-06 - 2019-04 | 150 | 204 | 2143 | |
| GLC (X253) 220 d 4-matic (253.905, 253.903) | 2015-06 - 2019-04 | 120 | 163 | 2143 |
S-CLASS
2014 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| S-SARJA (W222, V222, X222) S 300 BlueTEC Hybrid / h (222.104, 222.004) | 2014-02 - 2017-05 | 170 | 231 | 2143 |
Alternatives
€57,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€87,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€206,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€86,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€100,22
Lähetys 28 business days