Mitat ja koko
| Leveys | 30 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 16.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.5 cm |
| Paino | 1.52 kg |
| Hammasluku | 153 |
| Käyttönumerot | CT 989, CT 989 K1 |
Shipping Details
| Weight | 1.35 Kg |
| Weight Volumetric | 2.025 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Brazil |
€70.31
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
LANCIA
RENAULT
RENAULT TRUCKS
Cross-Reference Numbers
AE
TB369
ALFA ROMEO
71754847
BOSCH
CONTINENTAL CTAM
V55826
FIAT
500323627
71754847
98415921
FLENNOR
F904224V
HK
RS1110
HUTCHINSON
IVECO
500323627
98415921
LANCIA
0071754847
71754847
OPTIBELT
98153X30
HR98153X30MM
KT1217
ZRK 1316
QUINTON HAZELL
QBK161
QTB371
QTB672
RENAULT
5000293612
5001847819
7701471773
RENAULT TRUCKS
5001847819
ROULUNDS RUBBER
153HP300
RR1138
RR1138K1
SKF
SNR
Schaeffler INA
530 0112 10
536 0237 10
TRISCAN
VEYANCE
G1299
G1299H
K1G1299H
K1G1299H/HD
Fit Vehicles
FIAT
30 vehicles
DUCATO
1986 - 2002
IVECO
37 vehicles
DAILY
1985 - 2007
RENAULT
5 vehicles
MASTER
1989 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MASTER I Umpikori (T__) 28-35 2,5 TD | 1989-08 - 1998-07 | 72 | 98 | 2499 | |
| MASTER I Umpikori (T__) 35 2,5 TD | 1989-08 - 1998-07 | 69 | 94 | 2499 | |
| MASTER I Bussi (T__) 35 2,5 TD | 1989-08 - 1998-07 | 69 | 94 | 2499 | |
| MASTER I Lava / alusta (P__) 2.5 DT | 1993-08 - 1998-02 | 70 | 2499 | ||
| MASTER I Lava / alusta (P__) 2.5 DT | 1989-11 - 1993-10 | 69 | 2499 |
RENAULT TRUCKS
5 vehicles
MASCOTT
1999 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MASCOTT Lava / alusta 90 | 1999-01 - 2001-12 | 63 | 86 | 2800 |
MESSENGER
1991 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MESSENGER Umpikori B 120.55 (FN60F5) | 1994-01 - 1996-09 | 85 | 116 | 2500 | |
| MESSENGER Lava / alusta B 120.35 (FN40B5) | 1991-10 - 1996-07 | 85 | 116 | 2499 | |
| MESSENGER Lava / alusta B 120.55 (FN60F5) | 1994-01 - 1996-09 | 85 | 116 | 2500 | |
| MESSENGER Lava / alusta B 120.65 (FN60F6) | 1994-01 - 1996-09 | 85 | 116 | 2500 |
Alternatives
€48,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä