Article to be discontinued
Mitat ja koko
| Leveys | 24 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 16.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.5 cm |
| Paino | 1.305 kg |
| Hammasluku | 141 |
| Käyttönumerot | CT 724, CT 724 K1 |
Shipping Details
| Weight | 1.269 Kg |
| Weight Volumetric | 1.904 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
GENERAL MOTORS
OPEL
Cross-Reference Numbers
AE
TB221
BOSCH
CONTINENTAL CTAM
V55303
V55304
GENERAL MOTORS
93174266
HK
RS1039
HUTCHINSON
OPEL
1606197
636367
636564
636567
90280404
90410224
90410225
OPTIBELT
40249X24
40249X24MM
KT1159
ZRK 1011
QUINTON HAZELL
QBK332
QTB242
ROULUNDS RUBBER
141HP240
RR1309
RR1309K1
SKF
SNR
Schaeffler INA
530 0075 10
536 0108 10
TRISCAN
VAUXHALL
636367
636567
90280404
90410224
90410225
VEYANCE
G1251
K1G1251
Fit Vehicles
OPEL
11 vehicles
ASTRA
1991 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA F StW (T92) 2.0 i 16V (F35, M35) | 1993-03 - 1998-01 | 110 | 150 | 1998 | |
| ASTRA F Viistoperä (T92) 2.0 GSI 16V (F08, M08, F68, M68) | 1991-09 - 1998-01 | 110 | 150 | 1998 |
CALIBRA
1990 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V (M07) | 1990-06 - 1994-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i 16V 4x4 (M07) | 1990-06 - 1994-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| CALIBRA A (C89) 2.0 i Turbo 4x4 (M07) | 1991-08 - 1997-07 | 150 | 204 | 1998 |
KADETT
1987 - 1991
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KADETT E Viistoperä (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48) | 1988-03 - 1991-08 | 110 | 150 | 1998 | |
| KADETT E Viistoperä (T85) 2.0 GSI 16V (C08, C48, D08, D48) | 1987-12 - 1991-08 | 115 | 156 | 1998 | |
| KADETT E Viistoperä (T85) 2.0 GSI 16V Cat (C08, C48, D08, D48) | 1988-03 - 1991-08 | 110 | 150 | 1998 |
VECTRA
1990 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VECTRA A Viistoperä (J89) 2.0 i 16V Cat (F68, M68) | 1990-02 - 1995-11 | 110 | 150 | 1998 | |
| VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat 4x4 (F19, M19) | 1990-02 - 1995-11 | 110 | 150 | 1998 | |
| VECTRA A (J89) 2000/GT 16V Cat (F19, M19) | 1990-02 - 1995-11 | 110 | 150 | 1998 |
Alternatives
€11,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,62
Lähetys 2 business days