Article to be discontinued
Mitat ja koko
| Leveys | 19 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Pakkauspituus | 26.5 cm |
| Pakkausleveys | 16.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.5 cm |
| Paino | 0.51 kg |
| Hammasluku | 118 |
| Käyttönumerot | CT 594, CT 594 K3 |
Shipping Details
| Weight | 0.51 Kg |
| Weight Volumetric | 0.765 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
AE
TB126
BOSCH
CONTINENTAL CTAM
V55804
FIAT
4242396
4401261
HK
RS1097
HUTCHINSON
118A19
118AX3/4"
KLEBER
1118190
OPTIBELT
41118X3/4
41118X3/4"
KT1150
ZRK 1267
QUINTON HAZELL
QBK299
QTB124
ROULUNDS RUBBER
118TP190
RR1394
SKF
VKMA 02111
VKMT 06202
SNR
Schaeffler INA
530 0209 10
536 0163 10
TRISCAN
VEYANCE
G1153
K2G1153
Fit Vehicles
FIAT
13 vehicles
FIORINO
1988 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FIORINO Umpikori/tila-auto (146_) 75 i.e. 1.5 | 1988-05 - 1993-12 | 55 | 75 | 1498 |
REGATA
1983 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| REGATA (138_) 85 Super 1.5 | 1983-09 - 1985-04 | 60 | 82 | 1498 | |
| REGATA Weekend (138_) 75 1.5 | 1984-09 - 1989-07 | 55 | 75 | 1498 | |
| REGATA (138_) 75 1.5 | 1983-12 - 1989-07 | 55 | 75 | 1498 | |
| REGATA (138_) 85 1.5 | 1985-05 - 1987-12 | 58 | 79 | 1498 |
RITMO
1980 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RITMO Cabriolet (138_) 85 1.5 | 1980-01 - 1989-07 | 63 | 86 | 1498 | |
| RITMO Cabriolet (138_) 85 1.5 | 1983-03 - 1986-12 | 60 | 82 | 1498 | |
| RITMO (138_) 1.5 | 1983-01 - 1987-12 | 60 | 82 | 1498 | |
| RITMO (138_) 1.5 | 1985-08 - 1987-05 | 58 | 79 | 1498 |
UNO
1985 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e. | 1987-01 - 1987-12 | 73 | 99 | 1301 | |
| UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e. | 1985-04 - 1989-08 | 77 | 105 | 1301 | |
| UNO (146_, 158_) 1.3 Turbo i.e. | 1989-09 - 1991-03 | 74 | 101 | 1301 | |
| UNO (146_, 158_) 75 i.e. 1.5 | 1985-10 - 1993-12 | 55 | 75 | 1498 |
LANCIA
3 vehicles
DELTA
1979 - 1992
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA I (831_) 1.5 (831AB.025) | 1979-09 - 1992-12 | 63 | 86 | 1498 |
PRISMA
1983 - 1989
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRISMA (831_) 1.5 (831AB) | 1983-01 - 1986-04 | 63 | 86 | 1498 | |
| PRISMA (831_) 1.5 (831AB) | 1986-05 - 1989-07 | 59 | 80 | 1498 |
Alternatives
€8,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,37
Lähetys 2 business days