Taka-akseli
Mitat ja koko
| Korkeus | 52 | mm |
| Leveys | 52 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.246 kg |
| Pakkauspituus | 10.7 cm |
| Pakkausleveys | 5.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.9 cm |
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Ohjausmalli | Poikittaistukivarsi |
| Kiinnitysmalli | Kumimetallilaakeri |
Shipping Details
| Weight | 0.241 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Italy |
€5.48
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
FEBI BILSTEIN
FIAT
51890706*
51890709*
51956709*
LEMFÖRDER
MOOG
SIDEM
875603
SKF
TEKNOROT
SB879
Fit Vehicles
FIAT
26 vehicles
PANDA
2012 - ...
LANCIA
7 vehicles
YPSILON
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.PXG11, 312.PXG1A, 312.YXG11, 312.YXG1A) | 2011-05 - 2018-12 | 63 | 86 | 875 | |
| YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) | 2011-05 - ... | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.YXN11, 312.YXN1A) | 2013-12 - 2018-12 | 59 | 80 | 875 | |
| YPSILON (312_) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) | 2011-05 - 2021-12 | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) | 2011-05 - ... | 49 | 67 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 1.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A) | 2011-05 - 2018-08 | 70 | 95 | 1248 | |
| YPSILON (312_) 0.9 CNG (312.YXG1A) | 2011-05 - ... | 63 | 86 | 875 |
Alternatives
€8,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,48
Lähetys 4 business days
€12,69
Lähetys 28 business days