Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.597 kg |
| Pakkauspituus | 21.8 cm |
| Pakkausleveys | 7.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.3 cm |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Kierre 1 | M12x1,25 |
| kierre 2 | M16x1,5 |
| suurin pituus | 167 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.597 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€20.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
CORTECO
DAYCO
DELPHI
FEBI BILSTEIN
LEMFÖRDER
MEYLE
MOOG
OCAP
0282585
QUINTON HAZELL
QR3494S
SIDEM
SKF
SWAG
Schaeffler FAG
TOYOTA
4504609430
4504629425
TRISCAN
TRW
Fit Vehicles
TOYOTA
30 vehicles
AVENSIS
2003 - 2008
COROLLA
2001 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_, ZNR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 81 | 110 | 1598 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_, ZNR11R) | 2004-04 - 2009-03 | 95 | 129 | 1794 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.0 D-4D (CUR10_, CUR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 85 | 116 | 1995 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 130 | 177 | 2231 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 100 | 136 | 2231 | |
| COROLLA Verso (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) | 2001-08 - 2004-05 | 81 | 110 | 1598 |
Alternatives
€12,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä