Etuakseli, vasen
Mitat ja koko
| Pituus | 191 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.605 kg |
| Pakkauspituus | 41.6 cm |
| Pakkausleveys | 10 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.6 cm |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Kierre 1 | M10x1,25 |
| kierre 2 | M14x1,5 |
| suurin pituus | 211 mm |
| parilliset tuotenumerot | STE1048 |
Shipping Details
| Weight | 0.605 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€20.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
NISSAN
RENAULT
Cross-Reference Numbers
CORTECO
DAYCO
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FIAT
6000617476
LEMFÖRDER
MEYLE
MONROE
MOOG
NISSAN
4852000Q0J
4852000QAK
OCAP
OPEL
4408510
4453051
91160043
93198895
QUINTON HAZELL
QR3311S
RENAULT
485202714R
7701049282
SIDEM
6534
SKF
SWAG
Schaeffler FAG
TRISCAN
TRW
VAUXHALL
4408510
4453051
91160043
93198895
Fit Vehicles
NISSAN
43 vehicles
NV300
2016 - ...
PRIMASTAR
2002 - ...
OPEL
48 vehicles
VIVARO
2001 - 2019
RENAULT
152 vehicles
ESPACE
2002 - 2015
LAGUNA
2001 - 2007
TRAFIC
2001 - ...
VEL
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) | 2004-10 - 2009-08 | 170 | 3498 | ||
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo | 2004-04 - 2009-08 | 125 | 170 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) | 2002-06 - 2009-08 | 120 | 163 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) | 2002-06 - 2009-08 | 177 | 241 | 3498 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) | 2006-06 - 2009-08 | 133 | 181 | 2958 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) | 2005-08 - 2009-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) | 2006-01 - 2009-08 | 127 | 173 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) | 2004-12 - 2009-08 | 83 | 113 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) | 2002-06 - 2009-08 | 110 | 150 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) | 2004-09 - 2009-08 | 102 | 140 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) | 2002-06 - 2005-09 | 85 | 116 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) | 2002-06 - 2006-06 | 130 | 177 | 2958 |
Alternatives
€11,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä