Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.896 kg |
| Pakkauspituus | 32.9 cm |
| Pakkausleveys | 7 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.5 cm |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Kierre 1 | M12x1,25 |
| kierre 2 | M16x1,5 |
| suurin pituus | 218 mm |
| parilliset tuotenumerot | STE1018 |
Shipping Details
| Weight | 0.896 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€15.19
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LEXUS
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
CORTECO
DAYCO
DELPHI
FEBI BILSTEIN
LEMFÖRDER
LEXUS
4504749135
MEYLE
MONROE
MOOG
OCAP
QUINTON HAZELL
QR3678S
SIDEM
SKF
SWAG
Schaeffler FAG
TOYOTA
4504749135
TRISCAN
TRW
Fit Vehicles
LEXUS
9 vehicles
HS
2009 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HS (ANF10) 250h (ANF10) | 2009-09 - 2012-12 | 139 | 2362 |
NX
2014 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| NX (_Z1_) 300h AWD (AYZ15_, AYZ15R) | 2014-07 - ... | 145 | 2493 | ||
| NX (_Z1_) 300h (AYZ10_, AYZ10R) | 2014-07 - ... | 145 | 2493 | ||
| NX (_Z1_) 300 (AGZ10_, AGZ10R) | 2017-09 - ... | 175 | 1998 | ||
| NX (_Z1_) 300h AWD (AYZ15) | 2018-11 - ... | 147 | 2494 | ||
| NX (_Z1_) 300h (AYZ10_, AYZ10R) | 2014-11 - ... | 145 | 2494 | ||
| NX (_Z1_) 300h AWD (AYZ15, AYZ15_, AYZ15R) | 2014-07 - ... | 145 | 2494 | ||
| NX (_Z1_) 200t (AGZ10_, AGZ10R) | 2014-07 - ... | 175 | 238 | 1998 | |
| NX (_Z1_) 200t AWD (AGZ15_, AGZ15R) | 2014-07 - ... | 175 | 238 | 1998 |
TOYOTA
27 vehicles
MARK
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MARK X ZIO I (_A1_) 3.5 (GGA10) | 2007-09 - ... | 206 | 3456 |
MIRAI
2014 - 2020
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MIRAI (JPD1_) FCV (JPD10_) | 2014-12 - 2020-05 | 113 | 154 |
RAV
2005 - 2019
Alternatives
€12,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,50
Lähetys seuraavana arkipäivänä