Etuakseli, oikea, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.572 kg |
| Pakkauspituus | 36 cm |
| Pakkausleveys | 4.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.8 cm |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Pituus raidetangon pää | 282 mm |
| Kierre 1 | M14X1,5 |
| kierre 2 | M14X1,5 |
Shipping Details
| Weight | 0.572 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€28.12
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
OPEL
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
CITROËN
1631056780
DELPHI
FEBI BILSTEIN
LEMFÖRDER
MEYLE
MOOG
OPEL
1631056780
3556147
PEUGEOT
1631056780
SIDEM
53214
SKF
Schaeffler FAG
TRISCAN
TRW
VAUXHALL
3556147
Fit Vehicles
CITROËN
14 vehicles
C3
2017 - ...
OPEL
14 vehicles
CROSSLAND
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.5 Turbo D (75) | 2018-06 - ... | 75 | 1499 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 (75) | 2017-03 - ... | 60 | 82 | 1199 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 (75) | 2017-03 - ... | 96 | 131 | 1199 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 (75) | 2017-03 - ... | 81 | 110 | 1199 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.6 Turbo D (75) | 2017-03 - 2018-05 | 73 | 99 | 1560 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.6 Turbo D (75) | 2017-03 - 2018-05 | 88 | 120 | 1560 | |
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 LPG (75) | 2017-10 - ... | 60 | 1199 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.5 Turbo D (75) | 2018-08 - ... | 88 | 1499 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.2 | 2019-07 - ... | 61 | 1199 | ||
| CROSSLAND X Van 1.2 (75) | 2019-07 - ... | 61 | 1199 | ||
| CROSSLAND X Van 1.5 (75) | 2018-06 - ... | 75 | 1499 | ||
| CROSSLAND X Van 1.2 (75) | 2018-07 - ... | 81 | 1199 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.5 (75) | 2020-10 - ... | 81 | 1499 | ||
| CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) 1.6 Turbo D (75) | 2017-08 - 2019-04 | 85 | 116 | 1560 |
Alternatives
€20,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä