Etuakseli, oikea, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.462 kg |
| Pakkauspituus | 36 cm |
| Pakkausleveys | 4.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.8 cm |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Pituus raidetangon pää | 240 mm |
| Kierre 1 | M14X1,5 |
| kierre 2 | M12X1,5 |
Shipping Details
| Weight | 0.462 Kg |
| Customs Code | 870894 |
| Country of Origin | Italy |
€16.98
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
FEBI BILSTEIN
FIAT
51907994
51965753
51965755
68105871AB
K68105871AA
K68105871AB
LANCIA
51965753
51965755
LEMFÖRDER
MEYLE
MOOG
SIDEM
19117
SKF
SWAG
Schaeffler FAG
TRW
Fit Vehicles
FIAT
21 vehicles
PANDA
2012 - ...
LANCIA
8 vehicles
YPSILON
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.PXG11, 312.PXG1A, 312.YXG11, 312.YXG1A) | 2011-05 - 2018-12 | 63 | 86 | 875 | |
| YPSILON (312_) 1.0 Mild Hybrid (312) | 2020-03 - ... | 51 | 999 | ||
| YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) | 2011-05 - ... | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 0.9 TwinAir (312.YXN11, 312.YXN1A) | 2013-12 - 2018-12 | 59 | 80 | 875 | |
| YPSILON (312_) 1.2 (312.PXA1A, 312.YXA1A) | 2011-05 - 2021-12 | 51 | 69 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 1.2 Bi-fuel (312.YXA1A) | 2011-05 - ... | 49 | 67 | 1242 | |
| YPSILON (312_) 1.3 D Multijet (312.YXE1A, 312.YXU1A) | 2011-05 - 2018-08 | 70 | 95 | 1248 | |
| YPSILON (312_) 0.9 CNG (312.YXG1A) | 2011-05 - ... | 63 | 86 | 875 |
Alternatives
€13,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä