Tiedot tuotteesta
| Sytytystulppa | 1-maaelektroodi |
| Sytytystulppa | suoralla istukalla |
| Sytytystulppa | Iridium-keskielektrodi |
| Kärkiväli | 0.7 mm |
| Kierremitta | M12x1.25 |
| Kierteen pituus | 26.5 mm |
| Teknisten tietojen numero | REA8WYPB |
| Liittimet | SAE |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Avainväli | 14 mm |
| Laatu / luokka | Pt GE |
| Kipinäetäisyys | 3.4 mm |
| Kiristysmomentti > | 20 Nm |
| Kiristysmomentti enintään | 25 Nm |
| Pakkauspituus | 8.85 cm |
| Pakkausleveys | 2.6 cm |
| Pakkauskorkeus | 2.35 cm |
| Vastus alkaen | 3 kOhm |
| Vastus asti | 7.5 kOhm |
| Ulkonema | 1.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.046 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | United States |
€12.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
SUBARU
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
55217232
BOSCH
0 242 135 566
0 242 140 536
0 242 140 557
0 242 140 565
0 242 140 568
0 242 140 806
VAR6NIP
VAR6NIPW
VR6NII332
VR6NII35T
VR7NII33S
BorgWarner (BERU)
DENSO
FC20HPR8
FC20HR-Q8
MAZDA
PE01-18-110
PE01-18-110A
PE02-18-110
PE02-18-110A
PY8V-18-110
NGK
SUBARU
22401-AA830
22401-AA940
22401-AA95A
TOYOTA
90919-01297
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
10 vehicles
159
2009 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 159 Sportwagon (939_) 1.8 TBi (939BXN1B) | 2009-07 - 2011-11 | 147 | 200 | 1742 | |
| 159 (939_) 1.8 TBi (939.AXN1B) | 2009-05 - 2012-12 | 147 | 200 | 1742 |
4C
2013 - 2020
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 4C (960_) 1.8 (960.CXB1A) | 2013-03 - 2020-12 | 177 | 241 | 1742 | |
| 4C SPIDER (960_) 1.8 (960.DXB1A, 960CXB1A) | 2014-10 - 2020-12 | 177 | 241 | 1742 |
BRERA
2009 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BRERA (939_) 1.8 TBi (939DXN1B) | 2009-05 - 2010-06 | 147 | 200 | 1742 |
GIULIETTA
2010 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GIULIETTA (940_) 1.8 TBi (940FXR11) | 2013-09 - 2018-10 | 177 | 241 | 1742 | |
| GIULIETTA (940_) 1.8 TBi (940FXC1A) | 2010-04 - 2016-02 | 173 | 235 | 1742 | |
| GIULIETTA (940_) 1.8 TBi (940FXC1A) | 2010-04 - 2013-09 | 169 | 230 | 1742 | |
| GIULIETTA Umpimalli/viistoperä (940_) 1.8 (940FXC1A) | 2011-04 - 2016-02 | 173 | 1742 |
SPIDER
2009 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPIDER (939_) 1.8 TBi (939DXN1B) | 2009-05 - 2011-03 | 147 | 200 | 1742 |
HONDA
1 vehicles
CIVIC
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CIVIC XI Sedan (FE) 1.5 Turbo Eco LPG (FE1) | 2021-11 - ... | 95 | 1498 |
LANCIA
1 vehicles
DELTA
2009 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.8 (844.AXH12) | 2009-01 - 2014-08 | 147 | 200 | 1742 |
LEXUS
10 vehicles
ES
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 200 (ASZ10) | 2018-10 - ... | 110 | 1998 | ||
| ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 250 (AXZA10) | 2018-10 - ... | 147 | 2487 | ||
| ES (_Z10_, _A10_, _H10_) 300h (AXZH10, AXZH11) | 2018-07 - ... | 160 | 2487 |
UX
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 250h E-Four (MZAH15) | 2018-10 - ... | 131 | 1987 | ||
| UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 250h E-Four (MZAH15) | 2018-10 - ... | 135 | 1987 | ||
| UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 250h (MZAH10) | 2018-10 - ... | 135 | 1987 | ||
| UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 250h (MZAH10) | 2018-10 - ... | 131 | 1987 | ||
| UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 200 (MZAA10) | 2018-10 - ... | 110 | 1987 | ||
| UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 200 (MZAA10) | 2019-01 - ... | 127 | 1987 | ||
| UX (_AA1_, _AH1_, _MA1_) 200 (MZAA10) | 2018-10 - ... | 126 | 1987 |
SUBARU
12 vehicles
FORESTER
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FORESTER (SK_) 2.0 e-Boxer Hybrid AWD (SKE) | 2018-04 - ... | 107 | 1995 | ||
| FORESTER (SK_) 2.5 AWD (SK9) | 2018-04 - ... | 136 | 2498 | ||
| FORESTER (SK_) 2.0 e-Boxer Hybrid AWD (SKE) | 2018-04 - ... | 110 | 1995 | ||
| FORESTER (SK_) 2.0 AWD (SK7) | 2018-04 - ... | 115 | 1995 | ||
| FORESTER (SJ_) 2.0 XT AWD (SJG) | 2013-03 - ... | 177 | 241 | 1998 |
IMPREZA
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IMPREZA Viistoperä (GT_) 2.0 i AWD (GT7) | 2016-10 - ... | 115 | 156 | 1995 | |
| IMPREZA Viistoperä (GT_) 2.0 e-BOXER Hybrid (GTE) | 2019-10 - ... | 110 | 1995 |
OUTBACK
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| OUTBACK (BT) 2.5 AWD (BT9KL, BT9LL, BT11A, BT12A, BT13A) | 2021-03 - ... | 124 | 2498 |
WRX
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| WRX Sedan (GJ) 2.0 AWD (GK6, GK8) | 2013-09 - ... | 197 | 1998 |
XV
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XV (GT) 2.0 i AWD (GT7) | 2017-04 - ... | 115 | 156 | 1995 | |
| XV (GT) 2.0 i AWD (GT7) | 2019-10 - ... | 110 | 1995 | ||
| XV (GT) 2.0 i e-BOXER AWD (GTE) | 2019-10 - ... | 110 | 1995 |
TOYOTA
8 vehicles
RAV
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi (MXAA52) | 2018-12 - ... | 110 | 1987 | ||
| RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi AWD (MXAA54) | 2018-12 - ... | 110 | 1987 | ||
| RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi (MXAA52) | 2018-12 - ... | 129 | 1987 | ||
| RAV 4 V VAN (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi AWD (MXAA54) | 2018-12 - ... | 129 | 1987 | ||
| RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi (MXAA52) | 2018-12 - ... | 127 | 1987 | ||
| RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 VVTi AWD (MXAA54) | 2019-02 - ... | 127 | 1987 | ||
| RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 (MXAA52) | 2018-12 - ... | 129 | 1987 | ||
| RAV 4 V (_A5_, _H5_) 2.0 AWD (MXAA54) | 2018-12 - ... | 129 | 1987 |
Alternatives
€20,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä