Tiedot tuotteesta
| Sytytystulppa | 1-maaelektroodi |
| Sytytystulppa | suoralla istukalla |
| Sytytystulppa | Kuparikeskielektrodi |
| Kärkiväli | 1 mm |
| Kierremitta | M14x1.25 |
| Kierteen pituus | 26.5 mm |
| Teknisten tietojen numero | REC12MCC4 |
| Liittimet | SAE |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Avainväli | 16 mm |
| Laatu / luokka | Cu-core GE |
| Kipinäetäisyys | 5 mm |
| Kiristysmomentti > | 25 Nm |
| Kiristysmomentti enintään | 30 Nm |
| Pakkauspituus | 9.5 cm |
| Pakkausleveys | 2.4 cm |
| Pakkauskorkeus | 2.2 cm |
| Vastus alkaen | 3 kOhm |
| Vastus asti | 10 kOhm |
| Ulkonema | 3 mm |
Shipping Details
| Weight | 0.05 Kg |
| Customs Code | 851110 |
| Country of Origin | United States |
€3.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
JEEP
Cross-Reference Numbers
BOSCH
CHAMPION
446
446/T04
JEEP
SPLZFR5C11
MOPAR PARTS
SPLZFR5C11
NGK
92174
LZFR5C11
Fit Vehicles
CHRYSLER
5 vehicles
300C
2004 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 300C (LX, LE) 5.7 | 2009-05 - 2010-12 | 265 | 360 | 5654 | |
| 300C Touring (LX, LE) 5.7 | 2004-09 - 2010-12 | 250 | 340 | 5654 | |
| 300C Touring (LX, LE) 5.7 AWD | 2005-04 - 2010-12 | 250 | 340 | 5654 | |
| 300C (LX, LE) 5.7 | 2008-09 - ... | 268 | 5654 | ||
| 300C (LX, LE) 5.7 AWD | 2008-09 - ... | 268 | 5654 |
DODGE
42 vehicles
CHARGER
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CHARGER 5.7 R/T AWD | 2010-09 - ... | 276 | 375 | 5654 | |
| CHARGER 5.7 R/T | 2010-09 - ... | 276 | 375 | 5654 | |
| CHARGER 5.7 | 2012-06 - ... | 272 | 5654 | ||
| CHARGER 5.7 | 2005-06 - 2009-12 | 257 | 5654 | ||
| CHARGER 5.7 | 2005-06 - 2010-12 | 250 | 5654 |
DURANGO
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DURANGO (WD) 5.7 AWD | 2011-01 - ... | 268 | 364 | 5654 | |
| DURANGO (WD) 5.7 | 2011-01 - ... | 268 | 364 | 5654 | |
| DURANGO (HB) 5.7 AWD | 2003-11 - 2010-12 | 257 | 5654 | ||
| DURANGO (HB) 4.7 4WD | 2007-09 - 2008-12 | 226 | 4701 |
RAM
2001 - ...
JEEP
8 vehicles
COMMANDER
2005 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMMANDER (XK, XH) 5.7 V8 4x4 | 2005-09 - 2010-12 | 240 | 326 | 5654 |
GRAND
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 5.7 V8 4x4 | 2005-06 - 2010-12 | 240 | 326 | 5654 | |
| GRAND CHEROKEE VAN (WK2) 5.7 HEMI 4x4 | 2013-07 - ... | 259 | 5654 | ||
| GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x4 | 2010-11 - ... | 259 | 352 | 5654 | |
| GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 4.7 V8 4x4 | 2007-09 - 2010-02 | 223 | 303 | 4701 | |
| GRAND CHEROKEE III (WH, WK) 5.7 V8 4x4 | 2009-01 - 2010-12 | 265 | 5654 | ||
| GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x4 | 2013-05 - ... | 265 | 5654 | ||
| GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 4x4 | 2011-01 - ... | 268 | 5654 |
Alternatives
€7,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä