Mitat ja koko
| Korkeus | 88 | mm |
| Sisäläpimitta | 31 | mm |
| Ulkoläpimitta | 62 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Lisätarvike/lisätieto | Tiivisteillä |
| Versio | x1 O'ring included |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 7 cm |
| Pakkausleveys | 7 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.5 cm |
| Käyttönumerot | COF100519E |
Shipping Details
| Weight | 0.054 Kg |
| Customs Code | 842123 |
| Country of Origin | France |
€3.11
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALCO FILTER
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
CLEAN FILTERS
COMLINE
EOF032
CoopersFiaam
FA5410ECO
DENCKERMANN
EUROREPAR
1682278280
FEBI BILSTEIN
FIL FILTER
MLE 1410
FRAM
CH5958
CH5958ECO
GENERAL MOTORS
90530 260
90543378
9192425
GUD
M53
HENGST FILTER
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
KNECHT
OX 173/2D
OX173D
MAGNETI MARELLI
152071758806
154072381130
MAHLE
MANN-FILTER
MECAFILTER
ELH4214
MFILTER
TE 616
OPEL
650 307
650 311
650307
650311
9192 425
9192425
PURFLUX
SIVENTO
S20092
SOFIMA
SogefiPro
FA5410
TECNECO FILTERS
OL0203E
TECNOCAR
OP203
UFI
VAICO
VALEO
VAUXHALL
09192425
9192425
WILMINK GROUP
WG1018506
WG1217313
WG1746546
WG1792659
WIX FILTERS
Fit Vehicles
OPEL
58 vehicles
AGILA
2000 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AGILA A (H00) 1.0 (F68) | 2003-08 - 2007-12 | 44 | 60 | 998 | |
| AGILA A (H00) 1.0 12V (F68) | 2000-09 - 2007-12 | 43 | 58 | 973 | |
| AGILA A (H00) 1.2 16V (F68) | 2000-09 - 2007-12 | 55 | 75 | 1199 | |
| AGILA A (H00) 1.2 16V Twinport (F68) | 2004-07 - 2007-12 | 59 | 80 | 1229 |
ASTRA
1998 - ...
COMBO
2004 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.4 16V | 2005-08 - ... | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Tour 1.4 | 2004-10 - 2011-12 | 66 | 90 | 1364 |
CORSA
1996 - 2014
MERIVA
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.4 16V Twinport (E75) | 2004-07 - 2010-05 | 66 | 90 | 1364 | |
| MERIVA A Tila-auto (X03) 1.4 16V Twinport LPG (E75) | 2004-07 - 2010-05 | 66 | 90 | 1364 |
TIGRA
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TIGRA TwinTop (X04) 1.4 (R97) | 2004-06 - 2010-12 | 66 | 90 | 1364 |
SUZUKI
2 vehicles
WAGON
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| WAGON R+ (MA) 1.2 (RB 412) | 2005-01 - 2008-12 | 59 | 1229 | ||
| WAGON R (MH21, MH22) 1.0 | 2003-07 - 2005-08 | 39 | 53 | 993 |
VAUXHALL
1 vehicles
CORSA
2003 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORSA Mk II (C) (X01) 1.4 Twinport (F08, F68) | 2003-06 - 2006-10 | 66 | 1364 |
Alternatives
€3,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä