Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Leveys | 84 | mm |
| Paksuus | 19 | mm |
| Pituus | 129 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Brembo |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | FWI261;FWI261/1 |
| WVA-numero | 25997 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Ei kulumisenilmaisimelle |
| Paino | 2.50 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 15.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.7 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.375 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€39.95
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
35065
P50123
BENDIX
511188
BENDIX Braking
BPD1397
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
P 50 123
P50123N
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
D1862-9091
FTE
GALFER
B1.G120-1482.2
B1G120-14822
GIRLING
6120785
HELLA PAGID
ICER
182197
JAPANPARTS
PA-0515MK
JURATEK
JCP8138
JURID
LPR
MERCEDES-BENZ
0084201720
A0084201720
N0084201720
METELLI
MGA
1200
NECTO
FD7606A
NK
PAGID
T2373
ROADHOUSE
STOP
573607S
TEXTAR
TRUSTING
1042.0
TRW
VALEO
WAGNER
WBP80015A
WOKING
P14913.00
ZIMMERMANN
fri.tech.
1042.0
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
65 vehicles
C-CLASS
2013 - 2023
Alternatives
€46,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€37,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä