Article to be discontinued
Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Leveys | 71 | mm |
| Paksuus | 19.2 | mm |
| Pituus | 192 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | ATE |
| WVA-numero | 25531 |
| WVA-numero | 25532 |
| Tarkistuskilpi | R90 Homologated |
| Laatu | R90 homologated |
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Paino | 2.67 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 20.6 cm |
| Pakkausleveys | 12.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.8 cm |
Shipping Details
| Weight | 2.77 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Czech Republic |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
37972
P50102
ATE
BENDIX
573448
573448B
BENDIX Braking
BPD2250
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2438
BOSCH
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
D1636-8955
FTE
GALFER
B1.G120-1124.2
B1G120-11242
GIRLING
6119702
HELLA PAGID
ICER
182104
JAPANPARTS
PA-0532MK
JURID
LPR
MERCEDES-BENZ
0064203620
0074200920
0074207920
A0064203620
A0074200920
A0074207920
N0064203620
N0074200920
N0074207920
METELLI
MGA
1153
NECTO
FD7628A
NK
PAGID
T2177
T2285
REMSA
PCA151100
Safeline
D4204
TRUSTING
983.0
TRW
VALEO
ZIMMERMANN
fri.tech.
983.0
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
34 vehicles
GL-CLASS
2012 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X166) GL 350 CDI / BlueTEC 4-matic (166.824) | 2012-07 - 2015-10 | 183 | 2987 | ||
| GL-SARJA (X166) GL 500 4-matic (166.873) | 2014-07 - 2015-10 | 300 | 4663 | ||
| GL-SARJA (X166) GL 400 4-matic (166.856) | 2013-08 - 2015-10 | 245 | 333 | 2996 | |
| GL-SARJA (X166) GL 500 4-matic (166.873) | 2012-07 - 2015-10 | 320 | 435 | 4663 | |
| GL-SARJA (X166) GL 350 CDI / BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) | 2012-07 - 2015-10 | 190 | 258 | 2987 |
GLE
2015 - 2019
GLS
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLS (X166) 350 d 4-matic (166.824) | 2015-11 - 2019-04 | 190 | 258 | 2987 | |
| GLS (X166) 400 4-matic (166.856) | 2015-11 - 2019-04 | 245 | 333 | 2996 | |
| GLS (X166) 500 4-matic (166.873) | 2015-11 - 2019-04 | 335 | 456 | 4663 |
M-CLASS
2011 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| M-SARJA (W166) ML 250 CDI / BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) | 2011-06 - 2015-12 | 150 | 204 | 2143 | |
| M-SARJA (W166) ML 350 4-matic (166.057) | 2011-06 - 2015-12 | 225 | 306 | 3498 | |
| M-SARJA (W166) ML 350 BlueTEC 4-matic (166.024, 166.023) | 2011-06 - 2015-02 | 190 | 258 | 2987 | |
| M-SARJA (W166) ML 500 4-matic (166.073) | 2012-02 - 2015-02 | 300 | 408 | 4663 | |
| M-SARJA (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074) | 2011-11 - 2015-02 | 410 | 558 | 5461 | |
| M-SARJA (W166) ML 63 AMG 4-matic (166.074) | 2011-11 - 2015-02 | 386 | 525 | 5461 | |
| M-SARJA (W166) ML 400 4-matic (166.056) | 2013-08 - 2015-02 | 245 | 333 | 2996 |
Alternatives
€47,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€139,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€66,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä