Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 26 | mm |
| Korkeus | 47.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 276 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 24.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 69 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Paino | 12.3 kg |
| Kiristysmomentti | 98 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 27.7 cm |
| Pakkausleveys | 27.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 9.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 10.937 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€32.64
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DODGE
Cross-Reference Numbers
ASHIKA
BENDIX
520972
521177
562784BC
562820BC
BENDIX Braking
BDS1704
BOSCH
Brake ENGINEERING
DI956845
CIFAM
DODGE
5105513AA
DON
PCD12162
PCD13982
FTE
GALFER
G2126134
GIRLING
6049331
HELLA PAGID
ICER
78BD5399-2
78BD5923-2
INTERBRAKE
BD2666
JAPANPARTS
JURID
LPR
M1008V
M1008VR
METELLI
MEYLE
MGA
D1913
MITSUBISHI
4615A115
4615A190
LLMN116329
MN116329
MN116330
MR510965
MR510966
MR510967
National
NBD1706
NBD1817
OPTIMAL
QH Benelux
HP58029
QUINTON HAZELL
BDC5724
REMSA
126.0134
61229.10
TRUSTING
DF1527
TRW
VALEO
196038
197593
ZIMMERMANN
fri.tech.
BD1527
Fit Vehicles
DODGE
7 vehicles
CALIBER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIBER 1.8 | 2006-06 - 2009-12 | 110 | 150 | 1798 | |
| CALIBER 2.0 | 2006-06 - ... | 115 | 156 | 1998 | |
| CALIBER 2.0 CRD | 2006-06 - ... | 103 | 140 | 1968 | |
| CALIBER 2.2 CRD | 2010-07 - 2011-11 | 120 | 163 | 2143 | |
| CALIBER 2.4 | 2006-10 - ... | 125 | 170 | 2359 | |
| CALIBER 2.4 Turbo | 2007-12 - ... | 217 | 295 | 2359 | |
| CALIBER 2.4 AWD | 2006-10 - ... | 125 | 2359 |
MITSUBISHI
43 vehicles
GALANT
2003 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GALANT IX Sedan (DJ_, ED_, EF_) 2.4 | 2003-10 - ... | 116 | 158 | 2378 |
LANCER
2003 - ...
SPACE
1998 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) | 1999-08 - 2002-08 | 100 | 136 | 1997 | |
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) | 2000-05 - 2002-08 | 98 | 133 | 1997 | |
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W) | 1999-08 - 2003-01 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.4 GDI (N64W) | 1999-08 - 2002-08 | 108 | 147 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.0 | 1998-10 - 2004-12 | 98 | 133 | 1997 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (N84W) | 1998-10 - 2004-12 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI (N84W) | 2000-09 - 2004-12 | 108 | 147 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (N94W) | 1998-10 - 2004-12 | 110 | 150 | 2351 | |
| SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.4 GDI 4WD (N94W) | 2000-09 - 2004-12 | 108 | 147 | 2351 |
Alternatives
€42,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€35,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä