Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 28 | mm |
| Korkeus | 64.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 295 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 25.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 67 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 112 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Paino | 16.93 kg |
| Kiristysmomentti | 130 |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 30.5 cm |
| Pakkausleveys | 30.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 15 cm |
Shipping Details
| Weight | 14.99 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€49.72
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
521527
521807
562619BC
BENDIX Braking
BDS1303HC
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD4800
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
DI956703
CAR
142.1373
1421373
CIFAM
800-1409FC
COMLINE
ADC2853V
AND7040
FEBI BILSTEIN
GALFER
B1.G228-0100.1
B1G228-01001
GIRLING
6048135
HELLA PAGID
INTERBRAKE
BD2808
JAPANPARTS
JURATEK
MER305
MER369
JURID
562619JC
562619JC-1
MERCEDES-BENZ
1974230312
2044210912
2044212812
2304231912
A1974230312
A2044210912
A2044212812
A2044213612
A2304231912
N1974230312
N2044210912
N2044212812
N2304231912
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MINTEX
National
NBD1551
QH Benelux
HP58984
REMSA
ROADHOUSE
61068.10
6106810
TRW
VALEO
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
49 vehicles
C-CLASS
2007 - ...
SLS
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLS AMG (C197) 6.2 (197.377) | 2010-03 - ... | 420 | 571 | 6208 | |
| SLS AMG Roadster (R197) 6.2 (197.477) | 2011-06 - ... | 420 | 571 | 6208 | |
| SLS AMG (C197) 6.3 (197.377) | 2010-09 - 2012-12 | 420 | 6208 | ||
| SLS AMG Roadster (R197) 6.2 GT (197.478) | 2013-06 - ... | 435 | 592 | 6208 | |
| SLS AMG (C197) 6.2 GT | 2013-06 - ... | 435 | 592 | 6208 | |
| SLS AMG (C197) 6.2 | 2013-06 - ... | 464 | 631 | 6208 |
Alternatives
€47,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä