Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 24 | mm |
| Korkeus | 61.5 | mm |
| Ulkoläpimitta | 280 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 21 | mm |
| keskittämisläpimitta | 79.5 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 110 mm |
| Reikien määrä | 6 |
| Määräyksikkö | Sarja |
| Paino | 14.9 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 29 cm |
| Pakkausleveys | 29 cm |
| Pakkauskorkeus | 15 cm |
Shipping Details
| Weight | 14.349 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€39.14
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
521910
521998
562105B
562105BC
BENDIX Braking
BDS1349
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBD4234
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
955919
956161
DI955919
DI956161
CIFAM
COMLINE
ADC0263V
AND6657
DELPHI
DT Spare Parts
FEBI BILSTEIN
FTE
GIRLING
6041111
GRAF
DF29499
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
INTERBRAKE
BD5919
JAPANPARTS
JURATEK
LPR
MAGNETI MARELLI
140372.4
1403724
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MGA
D1299
MINTEX
NECTO
WN1098
NK
National
NBD1001
OPEL
4 500 098
4500098
7700302128
9 160 398
9160398
OPTIMAL
PAGID
52436
QH Benelux
7145
QUINTON HAZELL
BDC5163
BDC5163P
REMSA
124.0162
687820
RENAULT
7700 302 128
7700302128
TRW
VALEO
VAUXHALL
4500098
9160398
ZIMMERMANN
sbs
Fit Vehicles
OPEL
23 vehicles
MOVANO
1998 - ...
RENAULT
19 vehicles
MASTER
1980 - 2010
Alternatives
€79,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€40,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä