Tiedot tuotteesta
| Jännite | 12 V |
| Tarvittava kappalemäärä | 1 |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Elektroniikalla |
| Liittimiä | 1 |
| Pistokoskettimien lukumäärä | 4 |
| Liittimet | SAE |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 19.6 cm |
| Pakkausleveys | 7.9 cm |
| Pakkauskorkeus | 10.2 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.268 Kg |
| Customs Code | 851130 |
| Country of Origin | Japan |
€33.48
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BBT
IC17113
BLUE PRINT
BREMI
BorgWarner (BERU)
DELPHI
EFI AUTOMOTIVE
155028
ERA
INTERMOTOR
IIS030
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
NGK
48095
U5027
STANDARD AUTOMOBILE
12774
CPO020
CU1178
TOYOTA
90080-19021
90919-02229
90919-02240
90919-02265
Fit Vehicles
TOYOTA
26 vehicles
IQ
2009 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IQ (_J1_) 1.0 (KGJ10_, KGJ10R) | 2009-01 - 2015-12 | 50 | 68 | 998 |
PORTE
2004 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PORTE I (_NNP1_) 1.5 VVTi (NNP11) | 2004-07 - 2012-07 | 81 | 1497 |
PRIUS
2000 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRIUS Sedan (_W1_) 1.5 Hybrid (NHW11) | 2000-09 - 2003-12 | 85 | 1497 | ||
| PRIUS Liftback (_W2_) 1.5 Hybrid (NHW20_, NHW20R) | 2003-09 - 2009-12 | 82 | 78 | 1497 | |
| PRIUS C (NHP10_) 1.5 Hybrid (NHP10) | 2011-09 - ... | 74 | 1497 |
YARIS
1999 - 2020
bB
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| bB I (NCP3_) 1.5 (NCP31) | 2000-03 - 2005-12 | 80 | 1497 |
Alternatives
€28,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€28,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä