Mitat ja koko
| Korkeus | 55 | mm |
| Korkeus 1 | 40 | mm |
| Leveys | 272 | mm |
| Leveys 1 | 234 | mm |
| Pituus | 325 | mm |
| Pituus 1 | 294 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 33.5 cm |
| Pakkausleveys | 27.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.9 cm |
| Käyttönumerot | CAF100795P |
Shipping Details
| Weight | 0.438 Kg |
| Weight Volumetric | 1.095 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€6.09
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
CLEAN FILTERS
COMLINE
EAF488
EAF600
CoopersFiaam
NA
DENCKERMANN
EUROREPAR
1680330280
1682270480
E147208
FEBI BILSTEIN
FI.BA
FA-8745
FIL FILTER
HP 2164
FILTRON
FRAM
GENERAL MOTORS
13271041
55556465
93181912
HENGST FILTER
JAPANPARTS
NA
JAPKO
KNECHT
MAGNETI MARELLI
152071760673
154703279000
MAHLE
MANN-FILTER
MECAFILTER
ELP9203
MFILTER
K 421/2
OPEL
5834281
835632
PURFLUX
SIVENTO
S10268
SOFIMA
TECNECO FILTERS
AR288/1PMS
TECNOCAR
A2148
UFI
VALEO
WILMINK GROUP
WG1216089
WG1792141
WG1792280
WG2284245
WIX FILTERS
Fit Vehicles
CHEVROLET
2 vehicles
ASTRA
2002 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Sedan 2.0 DTi GLS | 2002-08 - 2011-12 | 74 | 101 | 1995 | |
| ASTRA Viistoperä 2.0 DTi | 2002-08 - 2011-12 | 74 | 101 | 1995 |
OPEL
43 vehicles
ASTRA
1998 - ...
ZAFIRA
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 DTI 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 74 | 101 | 1995 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 86 | 117 | 2172 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 92 | 125 | 2172 |
VAUXHALL
1 vehicles
ASTRA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk V (H) StW (A04) 1.3 CDTi (L35) | 2004-08 - 2009-03 | 66 | 90 | 1248 |
Alternatives
€12,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä