Mitat ja koko
| Korkeus | 50 | mm |
| Leveys | 190 | mm |
| Pituus | 235 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 25 cm |
| Pakkausleveys | 19.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 6 cm |
| Käyttönumerot | CAF100728P |
Shipping Details
| Weight | 0.279 Kg |
| Weight Volumetric | 0.698 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Turkey |
€5.60
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALCO FILTER
CHAMPION
CLEAN FILTERS
COMLINE
EAF081
EAF590
CoopersFiaam
PA7278
PA7385
DELPHI
AF20006
DENCKERMANN
A140933
EUROREPAR
E147113
E147228
FI.BA
FA-8715
FIAT
46519049
46806576
FIL FILTER
HP 2139
FILTRON
FRAM
CA8824
CA9428
GUD
AG1205
HENGST FILTER
JAPANPARTS
JAPKO
MAGNETI MARELLI
MECAFILTER
ELP3665
ELP3863
MFILTER
K 7011
PUROLATOR
A18089
SIVENTO
S10081
SogefiPro
7278
PA7278
TECNECO FILTERS
AR2036PMS
AR368PM
TECNOCAR
A2036
A368
VAICO
VALEO
WILMINK GROUP
WG1215818
WG1216860
WG1747461
WG1792279
WG2282497
WG2282516
Fit Vehicles
CITROËN
2 vehicles
SAXO
2000 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SAXO (S0, S1) 1.6 | 2001-02 - 2004-04 | 74 | 101 | 1587 | |
| SAXO (S0, S1) 1.6 VTS | 2000-09 - 2003-09 | 72 | 98 | 1587 |
FIAT
15 vehicles
MULTIPLA
1999 - 2010
PEUGEOT
4 vehicles
306
2000 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 306 (7B, N3, N5) 1.6 | 2000-10 - 2001-05 | 72 | 98 | 1587 | |
| 306 Break (7E, N3, N5) 1.6 | 2000-10 - 2002-04 | 72 | 98 | 1587 | |
| 306 Cabriolet (7D, N3, N5) 1.6 | 2000-10 - 2002-04 | 72 | 98 | 1587 | |
| 306 Viistoperä (7A, 7C, N3, N5) 1.6 | 2000-10 - 2001-05 | 72 | 98 | 1587 |
Alternatives
€7,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,63
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä