Mitat ja koko
| Korkeus | 47 | mm |
| Leveys | 148 | mm |
| Pituus | 271 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 27.3 cm |
| Pakkausleveys | 15.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.1 cm |
| Käyttönumerot | CAF100697P |
Shipping Details
| Weight | 0.226 Kg |
| Weight Volumetric | 0.565 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | France |
€4.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALCO FILTER
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
CLEAN FILTERS
COMLINE
EAF020
CoopersFiaam
PA7276
DENCKERMANN
EUROREPAR
1680353580
E147057
FEBI BILSTEIN
FI.BA
FA-2022
FILTRON
FLEETGUARD
AF4383
FORD
1058022
1072246
98AB9601CB
98AX9601AA
FRAM
GUD
AG979
HENGST FILTER
JAPANPARTS
NA
JAPKO
KNECHT
KSH EUROPE
1802.0082017
MAGNETI MARELLI
MAHLE
LX 798/1
LX798
MANN-FILTER
MECAFILTER
ELP3750
ELP9191
MFILTER
MISFAT
Motorcraft
EFA600
PURFLUX
PUROLATOR
A18012
SIVENTO
S10172
SOFIMA
TECNECO FILTERS
AR474PM
TECNOCAR
A18012
A474
UFI
VAICO
VALEO
WILMINK GROUP
WG1018879
WG1216802
WG1378826
WG1792119
WG2282605
WG2419370
WG2419486
WIX FILTERS
Fit Vehicles
FORD
47 vehicles
FOCUS
1998 - 2005
TOURNEO
2002 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOURNEO CONNECT 1.8 16V | 2002-06 - 2013-12 | 85 | 116 | 1796 | |
| TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi /TDDi /DI | 2002-06 - 2013-12 | 55 | 75 | 1753 | |
| TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi | 2006-08 - 2013-12 | 81 | 110 | 1753 | |
| TOURNEO CONNECT 1.8 TDCi | 2002-06 - 2013-12 | 66 | 90 | 1753 |
TRANSIT
2002 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V | 2002-06 - 2013-12 | 85 | 116 | 1796 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 Di | 2002-06 - 2013-12 | 55 | 75 | 1753 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi | 2002-06 - 2013-12 | 66 | 90 | 1753 | |
| TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 TDCi | 2006-08 - 2013-12 | 81 | 110 | 1753 |
Alternatives
€5,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,25
Lähetys seuraavana arkipäivänä