Mitat ja koko
| Korkeus | 55 | mm |
| Leveys | 201 | mm |
| Leveys 1 | 183 | mm |
| Pituus | 230 | mm |
| Pituus 1 | 210 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 26.2 cm |
| Pakkausleveys | 21.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 6.3 cm |
| Käyttönumerot | CAF100695P |
Shipping Details
| Weight | 0.412 Kg |
| Weight Volumetric | 1.03 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€8.14
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AMC
Cross-Reference Numbers
ALCO FILTER
AMC
SA9076
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
CLEAN FILTERS
COMLINE
CSZ12956
CoopersFiaam
PA7228
DENCKERMANN
A140267
EUROREPAR
1680350680
E147264
FEBI BILSTEIN
FI.BA
FA-338
FIL FILTER
HP 5017
FILTRON
FRAM
CA8069
GENERAL MOTORS
30025009
91174457
GUD
AG1444
HENGST FILTER
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
JAPKO
MAGNETI MARELLI
152071758636
154084201760
MAHLE
MECAFILTER
ELP3761
ELP3796
MFILTER
K 7106
MISFAT
NIPPARTS
PURFLUX
PUROLATOR
A25219
SOFIMA
SUZUKI
13780-65D10
13780-77E00
13780-77E00-000
13780-77EU0
13780-77EU0-000
1378077
17801-77E00
TECNECO FILTERS
AR2010PMJ
TECNOCAR
A2010
UFI
VALEO
WILMINK GROUP
WG1216866
WG1378839
WG1792195
WG1905050
WG2282653
WIX FILTERS
46195
WA6592
Fit Vehicles
SUZUKI
29 vehicles
GRAND
1998 - 2008
VITARA
1994 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VITARA (ET, TA, TD) 2.0 TD Intercooler Neliveto (SV420D) | 1995-12 - 1998-03 | 64 | 87 | 1998 | |
| VITARA Cabrio (ET) 2.0 HDI (SE 420HDI) | 2002-01 - 2005-12 | 64 | 87 | 1997 | |
| VITARA Cabrio (ET, TA) 1.9 D (SE419TD) | 1996-08 - 1999-03 | 55 | 75 | 1905 | |
| VITARA Cabrio (ET, TA) 1.9 D (SE419TD) | 1995-01 - 1998-03 | 50 | 68 | 1905 | |
| VITARA Cabrio (ET, TA) 2.0 16V (TA51, SV420) | 1996-12 - 1999-03 | 97 | 132 | 1995 | |
| VITARA (ET, TA, TD) 1.9 D Neliveto (SE419TD) | 1995-01 - 1998-03 | 50 | 68 | 1905 | |
| VITARA (ET, TA, TD) 1.9 D Neliveto (SE419TD) | 1996-08 - 1998-03 | 55 | 75 | 1905 | |
| VITARA (ET, TA, TD) 2.0 16V Neliveto (SV420) | 1996-12 - 1998-03 | 97 | 132 | 1995 | |
| VITARA (ET, TA, TD) 2.0 TD Neliveto (SV420D) | 1994-12 - 1998-03 | 52 | 71 | 1998 | |
| VITARA (ET, TA, TD) 2.0 V6 24V Neliveto (SV620) | 1994-12 - 1998-03 | 100 | 136 | 1998 | |
| VITARA (ET, TA, TD) 2.5 V6 24V Neliveto (FT) | 1995-12 - 1998-03 | 118 | 160 | 2493 | |
| VITARA (ET) HDI (SE 420HDI) | 2003-12 - 2005-12 | 64 | 87 | 1997 |
Alternatives
€10,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä