Mitat ja koko
| Korkeus | 34 | mm |
| Leveys | 191 | mm |
| Pituus | 245 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 26 cm |
| Pakkausleveys | 21.7 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
| Käyttönumerot | CAF100684P |
Shipping Details
| Weight | 0.222 Kg |
| Weight Volumetric | 0.555 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€4.54
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFAROME/FIAT/LANCI
Cross-Reference Numbers
ALCO FILTER
ALFAROME/FIAT/LANCI
7082141
BOSCH
1 457 433 303
F002H20352
CHAMPION
CLEAN FILTERS
COMLINE
EAF450
CoopersFiaam
PA7219
DENCKERMANN
EUROREPAR
1680331080
E147102
FEBI BILSTEIN
FI.BA
FA-8721
FIAT
46420988
55191606
7082141
71736132
71754230
B31988
FIL FILTER
HP 2026
FILTRON
FRAM
CA5627
GUD
AG947
HENGST FILTER
JAPANPARTS
NA
MAGNETI MARELLI
MAHLE
MECAFILTER
ELP3736
MFILTER
K 457
MISFAT
PURFLUX
PUROLATOR
A29207
SOFIMA
SogefiPro
PA7219
TECNECO FILTERS
AR134PM
TECNOCAR
A134
UFI
VALEO
WILMINK GROUP
WG1216887
WG1792236
WG2042676
WG2282503
WIX FILTERS
Fit Vehicles
FIAT
27 vehicles
PALIO
1996 - ...
SIENA
1996 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIENA (178_, 172_, 372_) 1.3 (178CXG1AAM, 178CXG1AAP, 178CXG1AAT) | 1998-09 - 2002-12 | 54 | 1242 | ||
| SIENA (178_, 172_, 372_) 1.6 16V | 1998-09 - 2009-12 | 74 | 1581 | ||
| SIENA (178_, 172_, 372_) 1.4 | 1996-04 - 2009-12 | 51 | 1372 | ||
| SIENA (178_, 172_, 372_) 1.4 Cat | 1996-04 - 2009-12 | 51 | 1372 | ||
| SIENA (178_, 172_, 372_) 1.3 (178CXS1AAI, 178BYA1AAT, 178CYA1AAT) | 2001-09 - 2012-12 | 44 | 1242 |
STRADA
1999 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.2 | 1999-06 - 2006-12 | 54 | 73 | 1242 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.2 | 2003-04 - ... | 44 | 60 | 1242 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.7 TD | 1999-06 - 2006-12 | 51 | 69 | 1698 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.9 D | 2000-12 - ... | 46 | 63 | 1910 | |
| STRADA Avolava (178_, 278_) 1.9 JTD | 2003-04 - ... | 59 | 80 | 1910 |
Alternatives
€6,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€4,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€3,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä