Mitat ja koko
| Pituus | 200 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 210 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 33.1 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 7 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 49.1 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 124 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 7.831 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€340.91
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MITSUBISHI
Cross-Reference Numbers
MITSUBISHI
A004TJ0281
A004TJ0281ZE
A004TJ0282
A004TJ0282AM
A004TJ0282ZE
A4TJ0281
A4TJ0282
A4TJ0282AM
A4TJ0282ZE
RENAULT
77 11 368 888
82 00 404 465
82 00 571 531
82 00 654 785
82 00 960 536
8200654785B
Fit Vehicles
RENAULT
40 vehicles
ESPACE
2006 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK01, JK02, JK1J, JK1K, JK1H) | 2006-01 - 2015-12 | 110 | 150 | 1995 | |
| ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK02, JK03) | 2006-01 - 2015-12 | 96 | 131 | 1995 | |
| ESPACE IV (JK0/1_) 2.0 dCi (JK03, JK04, JK1C, JK1G, JK1J, JK1K) | 2006-01 - 2015-12 | 127 | 173 | 1995 |
GRAND
2005 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) | 2005-09 - 2008-11 | 110 | 150 | 1995 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) | 2009-04 - 2016-09 | 118 | 160 | 1995 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) | 2009-02 - 2016-09 | 110 | 150 | 1995 |
LAGUNA
2007 - 2015
LATITUDE
2011 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H) | 2011-02 - ... | 110 | 150 | 1995 | |
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 175 (L70Y, L734) | 2011-05 - ... | 127 | 173 | 1995 | |
| LATITUDE (L70_) 3.0 dCi 240 (L70G) | 2011-02 - ... | 177 | 241 | 2998 | |
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 130 | 2013-12 - ... | 96 | 131 | 1995 |
MEGANE
2005 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MEGANE CC (EZ0/1_) 2.0 dCi (EZ0L) | 2010-06 - 2015-08 | 118 | 160 | 1995 | |
| MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0L) | 2009-04 - 2015-08 | 118 | 160 | 1995 | |
| MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi (DZ0Y) | 2009-04 - 2015-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0L) | 2009-04 - 2015-08 | 118 | 160 | 1995 | |
| MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi (KZ0Y) | 2010-10 - 2015-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| MEGANE III Viistoperä (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0Y) | 2010-10 - 2015-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| MEGANE III Viistoperä (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi (BZ0L) | 2009-04 - 2015-08 | 118 | 160 | 1995 | |
| MEGANE II Coupé-Cabriolet (EM0/1_) 2.0 dCi | 2005-09 - 2009-03 | 110 | 150 | 1995 | |
| MEGANE II Sedan (LM0/1_) 2.0 dCi | 2005-09 - ... | 110 | 150 | 1995 | |
| MEGANE III Viistoperä (BZ0/1_, B3_) 2.0 dCi | 2012-07 - 2015-08 | 120 | 163 | 1995 | |
| MEGANE III Grandtour (KZ0/1) 2.0 dCi | 2012-07 - 2015-08 | 120 | 163 | 1995 | |
| MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 dCi | 2012-07 - 2015-08 | 120 | 163 | 1995 |
SCÉNIC
2005 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) | 2009-02 - 2016-09 | 110 | 150 | 1995 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) | 2009-04 - 2016-09 | 118 | 160 | 1995 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 dCi (JM1K) | 2005-09 - 2008-11 | 110 | 150 | 1995 |