Mitat ja koko
| Pituus | 180 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 55 A |
| Kiinnitysmalli | Yksittäissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 91.8 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 56 mm |
| Liitin | B+, D+, W |
| Pistokemallin tunnus | 22 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 5.521 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€221.48
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BOSCH
DELCO REMY
HC-PARTS
CA321IR
HELLA
LUCAS ELECTRICAL
LRA00720
LRA720
MAGNETI MARELLI
943356808
MAR621
MERCEDES-BENZ
007 154 52 02
007 154 52 02 80
007 154 54 02
007 154 58 02
008 154 87 02
008 154 89 02
008 154 89 02 80
A 007 154 52 02
A 007 154 52 02 80
A 007 154 54 02
A 007 154 58 02
A 008 154 87 02
A 008 154 89 02
A 008 154 89 02 80
VALEO
2518046
A13V05
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
48 vehicles
124
1984 - 1993
E-CLASS
1993 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA T-Model (S124) E 250 Turbo D | 1993-06 - 1996-06 | 93 | 126 | 2497 | |
| E-SARJA T-Model (S124) E 300 T Turbo-D (124.193) | 1993-06 - 1996-06 | 108 | 147 | 2996 | |
| E-SARJA T-Model (S124) E 300 T Turbo-D 4-matic (124.393) | 1993-06 - 1996-06 | 108 | 147 | 2996 | |
| E-SARJA (W124) E 200 D (124.120) | 1993-06 - 1995-06 | 55 | 75 | 1997 | |
| E-SARJA (W124) E 250 Turbo-D (124.128) | 1993-06 - 1995-06 | 93 | 126 | 2497 | |
| E-SARJA (W124) E 300 Turbo-D (124.133) | 1993-06 - 1995-06 | 108 | 147 | 2996 | |
| E-SARJA (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) | 1993-06 - 1995-06 | 108 | 147 | 2996 |
Alternatives
€189,94
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€164,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€115,87
Lähetys 28 business days