Mitat ja koko
| Pituus | 187 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 110 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 43 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 5 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 56 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 72 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 6.601 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€204.39
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
Cross-Reference Numbers
BOSCH
HC-PARTS
CA1762IR
HELLA
LETRIKA
IA1414
LUCAS ELECTRICAL
LRA02893
LRA2893
NISSAN
2310000QAB
2310000QBA
RENAULT
77 01 474 416
77 11 497 095
82 00 100 907
82 00 667 603
Fit Vehicles
NISSAN
1 vehicles
KUBISTAR
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.6 16V | 2003-08 - 2009-10 | 70 | 95 | 1598 |
RENAULT
44 vehicles
CLIO
2000 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLIO II (BB_, CB_) 1.4 16V (B/CB0P, BB13) | 2000-02 - 2008-07 | 72 | 98 | 1390 | |
| CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi | 2003-10 - 2005-04 | 74 | 100 | 1461 | |
| CLIO II (BB_, CB_) 1.5 dCi (B/C2J) | 2004-08 - 2012-12 | 50 | 68 | 1461 | |
| CLIO II Umpimalli/viistoperä (SB0/1/2_) 1.5 dCi | 2004-04 - ... | 50 | 1461 |
GRAND
2004 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 | 2006-06 - 2008-11 | 82 | 1598 | ||
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 | 2006-06 - 2008-11 | 77 | 1598 | ||
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 | 2004-04 - 2006-08 | 83 | 113 | 1598 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) | 2004-04 - 2008-11 | 74 | 101 | 1461 |
MEGANE
2002 - ...
SCÉNIC
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 BiFuel | 2003-08 - 2006-05 | 83 | 1598 | ||
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) | 2003-06 - 2008-11 | 72 | 98 | 1390 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM02, JM13) | 2003-11 - 2005-08 | 74 | 101 | 1461 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM0F) | 2003-06 - 2006-05 | 60 | 82 | 1461 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM16) | 2007-01 - 2008-11 | 76 | 103 | 1461 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.5 dCi (JM1F) | 2005-05 - 2008-11 | 63 | 86 | 1461 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 16V (JM1R, JM1B, JM2Y) | 2005-10 - 2008-11 | 82 | 112 | 1598 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) | 2003-06 - 2006-10 | 83 | 113 | 1598 |
THALIA
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| THALIA I (LB_) 1.5 dCi | 2003-02 - 2009-02 | 50 | 68 | 1461 |
Alternatives
€257,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€126,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€247,61
Lähetys 28 business days
€268,18
Lähetys 28 business days