Mitat ja koko
| Pituus | 177 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 125 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 32.5 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Moniurahihnapyörällä |
| Rihloja | 7 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 49 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 72 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 6.795 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€179.26
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
SUZUKI
Cross-Reference Numbers
BOSCH
NISSAN
23100 AW300
2310000Q0F
2310000Q0L
RENAULT
77 11 135 333
82 00 086 162
82 00 290 217
82 00 495 305
82 00 538 408
SUZUKI
2310000Q0F
2310000Q0L
23100AW300
VALEO
439478
SG12B109
Fit Vehicles
NISSAN
6 vehicles
PRIMERA
2002 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi | 2002-08 - 2007-10 | 85 | 116 | 1870 | |
| PRIMERA (P12) 1.9 dCi | 2003-04 - 2007-10 | 88 | 120 | 1870 | |
| PRIMERA (P12) 1.9 dCi | 2002-08 - 2007-10 | 85 | 116 | 1870 | |
| PRIMERA StW (WP12) 1.9 dCi | 2003-04 - ... | 88 | 120 | 1870 | |
| PRIMERA StW (WP12) 1.9 dCi | 2002-08 - 2007-10 | 85 | 116 | 1870 | |
| PRIMERA Hatchback (P12) 1.9 dCi | 2003-04 - 2007-10 | 88 | 120 | 1870 |
RENAULT
44 vehicles
GRAND
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 | 2004-04 - 2009-06 | 120 | 163 | 1998 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 | 2004-04 - 2009-06 | 99 | 135 | 1998 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) | 2005-05 - 2008-11 | 81 | 110 | 1870 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) | 2004-04 - 2008-02 | 96 | 131 | 1870 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) | 2004-04 - 2006-05 | 88 | 120 | 1870 | |
| GRAND SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi | 2005-05 - 2009-01 | 85 | 116 | 1870 |
MEGANE
2002 - ...
SCÉNIC
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM14) | 2005-05 - 2008-11 | 96 | 131 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 D | 2006-06 - 2008-11 | 85 | 116 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) | 2003-06 - 2006-05 | 88 | 120 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 1.9 dCi (JM15) | 2005-05 - 2008-11 | 81 | 110 | 1870 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 16V Turbo (JM0W) | 2004-05 - 2008-11 | 120 | 163 | 1998 | |
| SCÉNIC II (JM0/1_) 2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) | 2003-06 - 2009-06 | 99 | 135 | 1998 |
Alternatives
€230,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€266,49
Lähetys 28 business days