Mitat ja koko
| Pituus | 182 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 120 A |
| Kiinnitysmalli | Kaksoissaranoitu |
| Laturityyppi | Ei sisällä alipainepumppua |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 33 mm |
| Pyörimissuunta | Pyörimissuunta myötäpäivään |
| Hihnapyörät | Välihihnapyörällä |
| Rihloja | 6 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 49 mm |
| Liitin | B+(M8) |
| Pistokemallin tunnus | 72 |
| suositeltu korjauksenlaajennus | Kiilahihna/moniurahihna |
Shipping Details
| Weight | 6.516 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€221.21
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MITSUBISHI
RENAULT
Cross-Reference Numbers
BOSCH
MITSUBISHI
1800A043
MW30638577
MW31216373
S30638577
S883627
NISSAN
2310000Q0A
2310000Q0K
2310000Q1F
2310000QA7
2310000QAC
2310000QAM
2310000QOA
OPEL
44 03 540
44 11 314
44 11 318
44 16 872
44 19 076
44 30 591
44 33 832
RENAULT
77 00 426 849
77 11 134 316
77 11 368 834
82 00 162 474
82 00 495 302
82 00 538 407
82 00 690 199
VALEO
439292
SG12B017
VAUXHALL
91 11 540
93160664
93169265
93189523
93198179
R1530103
VOLVO
8251641
8602279
8602806
Fit Vehicles
MITSUBISHI
6 vehicles
CARISMA
2000 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) | 2000-09 - 2006-06 | 85 | 115 | 1870 | |
| CARISMA (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) | 2000-09 - 2006-06 | 75 | 102 | 1870 | |
| CARISMA Sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) | 2000-09 - 2006-06 | 75 | 102 | 1870 | |
| CARISMA Sedan (DA_) 1.9 DI-D (DA5A) | 2000-09 - 2006-06 | 85 | 115 | 1870 |
SPACE
2001 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPACE STAR Tila-auto (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) | 2002-10 - 2004-12 | 85 | 115 | 1870 | |
| SPACE STAR Tila-auto (DG_A) 1.9 DI-D (DG4A) | 2001-02 - 2004-12 | 75 | 102 | 1870 |
NISSAN
36 vehicles
INTERSTAR
2002 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| INTERSTAR Umpikori (X70) dCi 100 | 2003-11 - 2006-03 | 73 | 99 | 2463 | |
| INTERSTAR Umpikori (X70) dCi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2463 | |
| INTERSTAR Umpikori (X70) dCi 115 | 2002-04 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| INTERSTAR Umpikori (X70) dCi 120 | 2006-09 - ... | 88 | 120 | 2463 | |
| INTERSTAR Umpikori (X70) dCi 80 | 2002-04 - 2006-08 | 60 | 82 | 1870 | |
| INTERSTAR Umpikori (X70) dCI 90 | 2002-07 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| INTERSTAR Bussi (X70) dCi 100 | 2003-11 - 2006-03 | 73 | 99 | 2463 | |
| INTERSTAR Bussi (X70) dCi 100 | 2006-04 - 2011-03 | 74 | 101 | 2463 | |
| INTERSTAR Bussi (X70) dCi 115 | 2002-04 - 2006-08 | 84 | 115 | 2463 | |
| INTERSTAR Bussi (X70) dCi 120 | 2006-09 - 2011-03 | 88 | 120 | 2463 | |
| INTERSTAR Bussi (X70) dCi 80 | 2002-04 - 2006-08 | 60 | 82 | 1870 | |
| INTERSTAR Bussi (X70) dCI 90 | 2002-07 - 2006-08 | 66 | 90 | 2188 | |
| INTERSTAR Lava / alusta (X70) dCi 100 | 2004-02 - ... | 73 | 99 | 2463 | |
| INTERSTAR Lava / alusta (X70) dCi 115 | 2003-08 - ... | 84 | 115 | 2463 | |
| INTERSTAR Lava / alusta (X70) dCi 120 | 2006-08 - ... | 88 | 120 | 2463 |
KUBISTAR
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.6 16V | 2003-08 - 2009-10 | 70 | 95 | 1598 | |
| KUBISTAR Umpikori (X76) 1.4 | 2003-08 - 2009-10 | 55 | 1390 |
PRIMASTAR
2001 - ...
OPEL
3 vehicles
MOVANO
2000 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MOVANO A Umpikori (X70) 2.2 DTI (FD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Bussi (X70) 2.2 DTI (JD) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 | |
| MOVANO A Lava / alusta (X70) 2.2 DTI (ED, HD, UD0, UD4) | 2000-09 - ... | 66 | 90 | 2188 |
RENAULT
3 vehicles
LAGUNA
2001 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LAGUNA II Grandtour (KG0/1_) 1.9 dCi (KG0G) | 2001-03 - 2007-09 | 88 | 120 | 1870 |
MASTER
2001 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MASTER II Umpikori (FD) 1.9 dCi 80 (FD0P) | 2001-11 - 2006-10 | 60 | 82 | 1870 | |
| MASTER II Bussi (JD) 1.9 dCi 80 (JD0P, JD1P) | 2001-11 - 2006-10 | 60 | 82 | 1870 |
Alternatives
€273,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€252,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä